Pogoń wygrywa z Remesem Opalenica

Portowcy prowadzą z Remesem 1:0. W 20 minucie bramkę dla szczecinian zdobył Marek Kowal.

Pierwsza połowa była bardzo emocjonująca. Remes mógł objąć prowadzenie już w 7 minucie. Sędzia podyktował wtedy rzut karny przeciwko Pogoni, jednak Tomasz Judkowiak obronił strzał!

Pogoń Szczecin: Judkowiak (46' Łapczyński) - Kargol (46' Niedźwiecki), Tychowski (46' Dymek), Skrzypek, Parzy (46' Wójtowicz) - Chi-Fon (6' Skórski, 60' Zawadzki), Biliński, Żaczek (46' Jarymowicz), Przewoźniak - Kosakowski (46' Ropiejko), Kowal (60' Rydzak)

Czy Biało - Czerwoni zatriumfują w stolicy?