Pogoń Szczecin-Zobah Sport 1:0. Portowcy lepsi od drużyny z Wybrzeża Kości Słoniowej

Przebywający na zgrupowaniu w Turcji piłkarze Pogoni pokonali ...
Przebywający na zgrupowaniu w Turcji piłkarze Pogoni pokonali ... Andrzej Kus
Przebywający na zgrupowaniu w Turcji piłkarze Pogoni pokonali 1:0 zespół z Wybrzeża Kości Słoniowej - Zobah Sport. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Marcin Klatt.

Pogoń Szczecin: Kupczanko - Rogalski, Matuszczyk, Hrymowicz, Rydzak - Wólkiewicz, Kolendowicz, Zawadzki, Dziuba, Klatt (60' Lebedyński) - Wiśniewski
90' Koniec spotkania. Mimo kilku dobrych sytuacji nie udało się podwyższyć wyniku. Piłkarze Pogoni pokonali Zobah Sport 1:0. Za kilkanaście minut drugi mecz sparingowy. Rywalem Dumy Pomorza będzie Wołyń Łuck.

68' Gra wygląda tak jak w pierwszej połowie. Przed chwilą dobrą okazję miał Lebedyński jednak zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału.

60' Za Marcina Klatta na boisko wchodzi Mikołaj Lebedyński.

48' Pogoń Szczecin do drugiej części spotkania przystąpiła bez zmian.

46' Rozpoczyna się druga połowa spotkania ----------------------------------------------------------------------------

45' Sędzia zaprasza obie drużyny na przerwę. W pierwszej połowie oglądaliśmy dużo gry w środku pola. Portowcy prezentują się lepiej od rywali. Jednak ciekawych akcji w pierwszej połowie nie było zbyt wiele.

28' Rzut karny dla Pogoni! Wrzutkę Rydzaka ręką w polu karnym zatrzymał jeden z obrońców. Do piłki na jedenastym metrze podchodzi Klatt i... broni bramkarz! Nadal 1:0.

23' 1:0 dla Pogoni! Kontra Dumy Pomorza, Kolendowicz dogrywa do Klatta. Marcin "nawija" jednego obrońcę i zdobywa bramkę!

20' Mecz się rozkręca, sytuacji na razie mało. Jedną dobrą okazję do zdobycia bramki miał Piotr Dziuba.

1' Piłkarze Pogoni rozpoczęli już grę. Rano w Turcji towarzyszyły im ulewne opady deszczu. Na kilka godzin przed spotkaniem rozpogodziło się jednak i warunki do gry są bardzo dobre.