Pogoń Szczecin zagra dziś z Leśnikiem (wideo)

GJ
GJ
Leśnik/Rossa Manowo jest kolejnym rywalem Portowców w drodze do II ligi. W przerwie meczu znowu zobaczymy konkurs jedenastek, tym razem strzelać będą kobiety. We wtorek na głównej płycie boiska odbyła się prezentacja zespołu, prezentujemy Wam, krótki film z tego wydarzenia.

Pogoń Szczecin jest w wyśmienitej formie. Drużyna wygrała wszystkie trzy mecze w rundzie wiosennej i strzeliła 11 bramek nie tracąc żadnej. Szczecinianie zajmują pierwsze miejsce w tabeli i mają 6 punktów przewagi nad drugą Astrą Ustronie Morskie.

W ostatnim czasie w zespole pojawił się problem z kontuzjami. Grzegorz Matlak doznał urazu torebki stawowej i ścięgna Achillesa i nie zobaczymy go na boisku jeszcze przez tydzień. Natomiast Andrzej Tychowski nie zagra przez 4 tygodnie z powodu urazu kolana. Zawodnik przeszedł już zabieg artroskopii i zaczął rehabilitację.

Leśnik/Rossa Manowo zajmuje obecnie 8 miejsce w tabeli i zgromadził do tej pory 30 punktów 20 meczach. Jesienią, w pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami dużo lepsza okazała się Pogoń, która wygrała 4:1. Warto przypomnieć, że było to pierwsze zwycięstwo jakie odnieśli Portowcy w IV lidze.

Bilety na to spotkanie można kupić w kasie przy ul. Karłowicza od godziny 9. O godzinie 15 zostaną otwarte kasy przy ul. Witkiewicza, Twardowskiego i dodatkowa przy Karłowicza. O tej samej godzinie otwarte zostaną bramy stadionu przy ul. Witkiewicza i Karłowicza.

W przerwie meczu kibice obejrzą konkurs rzutów karnych. W inauguracyjnym meczu z Victorią Przecław najlepszym strzelcem okazał się Robert „Misiek” Czajkowski. Tym razem formę rezerwowego bramkarza sprawdzą panie.

Zgodnie z tradycją po meczu Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego podstawi dla kibiców z Prawobrzeża dwa autobusy. Jeden w kierunku osiedla Bukowego, druki w kierunku osiedla Słonecznego. Oba odjadą 10 minut po zakończeniu meczu. Pierwszym przystankiem będzie Basen Górniczy.