Pogoń Szczecin - Victoria Koronowo 3:0. Relacja z MoDO

MoDO
Portowcy wygrali w ostatnim meczu w tym roku z Victorią Koronowo 3:0.

Pogoń Szczecin: Binkowski - Zawadzki, Dymek, Skrzypek, Woźniak, Wólkiewicz, Biliński, Sobczyński, Parzy, Ropiejko, Kowal

Victoria Koronowo: Skory - Talarek, Poznański, Raszka, Malczuk, Klimek, Migawa, Mądrzejewski, Rogóż, Kujawka, Kardasz

90. minuta. 3:0 dla Pogoni! W ostatniej minucie spotkania Woźniak ustalił wynik meczu na 3:0.

84 minuta. 2:0 dla Pogoni! Drugą bramkę dla gospodarzy zdobywa ponownie Parzy technicznym strzałem zza pola karnego.

75 minuta meczu. Piłkarze Pogoni cały czas przeważają, ale nie potrafią wykorzystać sytuacji. Sędzia odgwizduje kontrowersyjne spalone.

Rozpoczęła się druga polowa meczu. Za Kowala wszedł Kosakowski, Portowcy zmienili też spodenki na białe.

Koniec pierwszej połowy. Piłkarze Pogoni Szczecin wygrywają tę część spotkania 1:0. Po pierwszej bramce przeważają gospodarze, choć Victoria Koronowo próbuje atakować. Pierwsza połowa mogła zakończyć się większa przewagą dla gospodarzy, jednak piłkarze Pogoni nie potrafili wykorzystać dogodnych sytuacji.

35 minuta. Gra nieco sie wyrównała, jednak wciąż minimalnie lepsi są gospodarze. Kilka dobrych rajdów prawą strona przeprowadził młody pomocnik Pogoni Daniel Wolkiewicz

20 minuta. Pogoń cały czas przeważa, po zdobyciu bramki nasi zawodnicy stale atakują. Bardzo dobrze na lewym skrzydle gra Parzy

6 min. Gol dla Pogoni! Po podaniu Parzego z lewego skrzydła bramkarza gości pokonuje Ropiejko!