Pogoń Szczecin - Lechia Zielona Góra 4:2

Piłkarze Dumy Pomorza wygrali dziś w Szczecinie 4:2 z zespołem Lechia Zielona Góra.

Akutalizacja - 31 maja:

Lechia Zielona Góra - Pogoń Szczecin 0:2. Na mecz przyjechało pół tysiąca kibiców ze Szczecina!

Pogoń Szczcin:
Binkowski - Zawadzki, Dymek, Skrzypek,Woźniak, Wólkiewicz, Parzy, Sobczyński, Przewoźniak, Posmyk, Kowal

Lechia Zielona Góra: Twarowski - Jasiński, Figiel, Duchnowski, Topolski, Sztonyk, Markowski, Świtaj, Głowania, Jaremicz, Maślenik

83. min. 4:2 - Po kontrataku Piskorski wychodzi na czytstą pozycję i pokonuje Binkowskiego.

72 min. 4:1 dla Portowców! Po golu Kowala Pogoń prowadzi aż 4:1 i... dalej atakuje!

67 min. 3:1 dla Pogoni! Bramkę zdobywa Ropiejko. Napastnik Pogoni najpierw mija obrońcę gości, wychodzi sam na sam z bramkarzem i pewnie strzla.

47. min. Gol! 2:1 dla Pogoni! Dobry początek drugiej połowy szybko zaowocował bramką. Ropierjko sam na sam z bramkarzm gości nie zmarnował sytuacji.

34 min. Dzięki bramce Jeremicza  po kontrataku goście wyrównują.

Od  pierwszych minut spotkania piłkarze Pogoni Szczecin dominują na boisku. W sektorze gości jest... 4 kibiców z Zielonej Góry.

18 min. Gol dla Pogoni! Tomasz Parzy po podaniu Kowala mija obrońc i pokonuj bramkarza gości!

Jak widać, można i tak zachęcać do udziału w kibicowaniu portowcom. Transparent na kładce na Kołłątaja.