Pogoń Szczecin - GKP Gorzów 1:2 (zdjęcia)

Portowcy przegrali 1:2 z GKP Gorzów w sparingowym spotkaniu rozgrywanym w Szczecinie. Mecz oglądała liczna grupa kibiców.

W pierwszej połowie bramkę dla gości zdobył Ibrahim Sundey. Portowcy mieli szansę wyrównać tuż przed zakończeniem pierwszej połowy, ale Marek Kowal z 1 metra trafił w poprzeczkę.

Druga połowa meczu była już dużo lepsza. Było dużo szybkich akcji, dużo akcji podbramkowych, ale zabrakło skuteczności.

Pierwszą bramkę w tej części gry zdobył Drozdowicz z GKP Gorzów pięknym strzałem spoza pola karnego. Bramkę kontaktową zdobył dla Pogoni Rydzak.

- Niestety przegraliśmy, ale to był kolejny dobry mecz w naszym wykonaniu, istotą tych meczów to, żeby sprawdzić zawodników - mówił po spotkaniu Piotr Mandrysz, trener Pogoni Szczecin.

Jak podkreślił, spotkanie toczyło się w szybkim tempie a Pogoń miała kilka sytuacji, których nie powinna zmarnować.

- Mimo, że to nasza trzecia porażka w sparingach to oceniając grę swoich piłkarzy jestem pełen optymizmu - dodał.

Wojciech Łobodziński, trener Arki Gdynia: Karny był ewidentny