Pogoń Szczecin – Energetyk Gryfino 1:2 (zdjęcia)

Portowcy przegrali w sparingowym spotkaniu z piłkarzami z Gryfina. Testowali w tym meczu nowych piłkarzy.

ZOBACZ OBSZERNĄ RELACJĘ ZDJĘCIOWĄ Z MECZU MICHI_BECKA

W pierwszej jedenastce wybiegło ośmiu zawodników, których testuje trener Portowców Piotr Mandrysz:  Filip Skary - bramkarz, Łukasz Sękowski, Kamil Sowa, Ernest Matusiewicz – obrońcy, Maciej Wołoszyn, Piotr Dutkiewicz – pomocnicy, Damian Sieniawski, Mateusz Kołodziejski – napastnicy.

Druga połowa zakończyła się remisem. Pierwsza bramka dla Gryfina padła w 50 minucie. Bramkę z rzutu karnego zdobył Robert Śliwiński. Ten sam piłkarz zdobył drugą bramkę w 59 minucie.

W tej części gry pojawili się już piłkarze z podstawowego składu: Kowal, Rydzak, Ropiejko, Kołc i Zawadzki. Zmiana wpłynęła pozytywnie na grę Portowców. W 85 minucie bramkę zdobył Ropiejko. Piłkarzom Pogoni zabrakło jednak czasu do wyrównania.

Wśród testowanych piłkarzy żaden się nie wyróżniał.

Derby Trójmiasta: oprawa meczu Lechia Gdańsk - Arka Gdynia