Pogoń Szczecin - Energetyk Gryfino 1:2 (0:0)

Michi_Beck
Michi_Beck
Podopieczni Piotra Mandrysza ulegli u siebie IV-ligowcowi w meczu sparingowym 1:2.

Mecz przy ciągle padającym deszczu, a momentami deszczu ze śniegiem odbył się na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Witkiewicza.

W pierwszej części meczu inicjatywa należała do gospodarzy, w składzie których znalazło się kilku testowanych nowych zawodników, ale nie potrafili oni jej udokumentować. Po przerwie lepiej zaprezentowali się już piłkarze Energetyka, którzy po dwóch bramkach Roberta Śliwińskiego, byłego zawodnika Pogoni objęli prowadzenie 2:0. Pogoń odpowiedział tylko jednym trafieniem Macieja Ropiejki, siedem minut przed końcem i mecz zakończył się porażką Dumy Pomorza 1:2.

0:1 Robert Śliwiński - 49' (karny)
0:2 Robert Śliwiński - 57'
1:2 Maciej Ropiejko - 83'

Derby Trójmiasta: oprawa meczu Lechia Gdańsk - Arka Gdynia