Pogoń Szczecin - Chemik Police 2:1 (MoDO)

MoDO
MoDO
Piłkarze Pogoni Szczecin wygrali 2:1 z Chemikiem Police w spotkaniu sparingowym. Portowcy przygotowują się do rundy wiosennej.

Po kontaktowym golu drużyny z Polic wynik do końca meczu już się nie zmienił. Zawodnicy Pogoni Szczecin mieli kilka dobrych akcji, których jednak nie potrafili zamienić na barmki. Zdarzało im się nawet nie trafić na pustą bramkę.

W 74 minucie piłkarze Chemika zdobywają bramkę po zamieszaniu w polu karnym. Jest 2:1.

Portowcy prowadzi 2:0. Drugą bramkę dla gospodarz zdobył z rzutu z wolnego strzelił nowy nabytek szczecińskiej drużyny - Piotr Koman. Bramka padła w 50 minucie.

Pogoń wyszła na prowadzenie w 23 minucie po bramce Chi-Fona.