Pogoń - Raków 1:2 (MoDO - wideo+zdjęcia)

Piłkarze Pogoni Szczecin przegrali bardzo ważne spotkanie z drużyną Rakowa Częstochowa. Na stadionie przy ulicy Twardowskiego ulegli rywalom 2:1.

90' - Koniec spotkania. W przedostatniej akcji meczu Pogoń wykonywała rzut wolny, bramkarz Rakowa wybił piłkę przed siebie ale nie dopadł do niej żaden z naszych zawodników. Po słabej grze w wykonaniu Portowców przegrywamy 2:1. Było to ważne spotkanie, po przegranej Kotwicy i remisie Kluczborka mogliśmy objąć prowadzenie w tabeli II ligi. Niestety, szansę zaprzepaściliśmy.
Spotkanie dla Was relacjonowali: Maciej Homis, Robert Duchowski, Andrzej Kus i Tomek Kuczyński.

85' - Gra się zaostrza. Pogoń rozpaczliwie dąży do zdobycia bramki.

82' - Parzy wbiega w pole karne, po starciu z jednym z obrońców pada na murawę. Sędzia nie dopatrzył się przewinienia72' - Niewiele dobrego można powiedzieć o grze w drugiej połowie. O ile można zrozumieć piłkarzy Rakowa, którzy bronią korzystnego rezultatu, o tyle niewyjaśniona jest słaba dyspozycja Pogoni. Walczymy panowie, walczymy!

62' - Pierwsza w drugiej połowie dobra okazja dla Pogoni. Chifon dośrodkowywał z prawego skrzydła, do piłki doszedł Ropiejko ale mimalnie przestrzelił obok słupka.

56' - Dobra sytuacja Rakowa, dośrodkowanie z prawego skrzydła w pole karne, zamykał je Foszmańczyk. Źle jednak przyjął piłkę, w porę wybił ją Skrzypek. Mogło już być 3:1 dla gości.**
55' - Zero pomysłu na grę ze strony Portowców. W drugiej połowie na boisku pojawił się Sieniawski, zmienił Lebedyńskiego. Tylko na chwilę wprowadził ożywienie w grze szczecinian.

46' - Rozpoczęła się druga połowa spotkania. Razem z kibicami Rakowa na trybunach są sympatycy Stali Stalowa Wola

45' - Koniec pierwszej połowy. Przez ostatnie minuty niewiele działo się na murawie przy Twardowskiego. Pogoń miała kilka akcji ale każda z nich została zatrzymana przed polem karnym Rakowa. Częstochowianie wykonywali dwa rzuty rożne ale obrońcy Pogoni poradzili sobie z dośrodkowaniami. Ogromne gwizdy pożegnały arbitrów tego spotkania. Do przerwy przegrywamy 2:1.

40' - Atak za atakiem z jednej i z drugiej strony. Przed momentem strzał Chifona w polu karnym został zablokowany przez obrońców Rakowa
35' - WYNK NIE ULEGA ZMIANIE. ZA CHWILĘ MATERIAŁ WIDEO Z I POŁOWY

32' - Wciąż w natarciu. Raków się broni.

22' - Pogoń próbuje odrobić straty. Ataki kończą się na defensywie Rakowa

18' - Z lewej strony uderzał Tomasz Foszmańczyk, piłka odbiła się od poprzeczki i spadła pod nogi Lenartowskiego. W sytuacji sam na sam nie dał szans szczecińskiemu bramkarzowi.**
Przegrywamy 1:2**

12' - Gra toczy się w środku pola. Drużyny stwarzają sobie niewiele okazji na zmianę wyniku

11' - Wyrównanie. Dośrodkowanie z rzutu rożnego strzałem z główki na bramkę zamienia Mateusz Orzechowski.

4' - GOOOL! Ropiejko odgrywa piłkę do Rydzaka, a ten strzałem z 13 metrów pokonuje Pyskatego. Pogoń - Raków 1:0!

3' - Odpowiedź Rakowa. Gliński mija Dymka i oddaje strzał na bramkę. Piłka trafia w słupek

2' - pierwsza dobra akcja Pogoni. Chifon pokonuje bramkarza gości. Sędzia doszukuje się faulu