Pogoń nadal bez zwycięstwa

To było bardzo słabe spotkanie w wykonaniu naszych piłkarzy ręcznych, którzy przegrali 23:33 (10:15) Sokołem Kościerzyna.

Od początku spotkania gra nie układała się dobrze dla naszych zawodników.  Piłkarzom brakowało pomysłu na grę, dodatkowo popełniali wiele błędów, które były wykorzystywane przez przeciwników.  Od pierwszych minut zawodnicy Sokoła mieli sporą przewagę i to oni dyktowali warunki  gry.  Nasi  zawodnicy mieli momenty lepszej gry, ale nie byli w stanie nawiązać równorzędnej walki  z zespołem gości.  Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10:15.

W drugiej części meczu nie wiele się zmieniło i piłkarze ręczni Sokoła ciągle grali dużo lepiej i bez większych problemów zdobywali kolejne punkty i cały czas powiększali swoją przewagę. Pogoń cały czas nie mogła zmienić obrazu gry, zawodnicy dalej spisywali się bardzo słabo i nie mieli żadnego pomysłu na zmianę sytuacji. Natomiast szczypiorniści Sokoła dalej spisywali się bardzo dobrze i bez większych problemów udało im się wygrać ten mecz.

Po spotkaniu załamany był trener Rafał Biały, który nie potrafił wytłumaczyć przyczyn tej porażki.  Po 5 kolejkach nasz zespół zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i nie ma na koncie jeszcze ani jednego punktu.