Pogoń lepsza od Arkonii (video)

Marcin Niedziółka
W meczu drugiej rundy Pucharu Polski Pogoń II Szczecin wysoko pokonała Arkonię Szczecin 3:0 (0:0). Mecz mimo braku biletów oglądało... 50 osób.

W pierwszej połowie Portowcy kontrolowali grę, stwarzali wiele sytuacji pod bramką rywala, ale nie potrafili strzelić gola. Arkonia właściwie nie atakowała. Wszystkie akcje piłkarzy z Lasku Arkońskiego były szybko przerywane przez defensorów Pogoni.

Dopiero w drugiej połowie rozstrzygnęły się losy meczu. Pomoc zawodników z pierwszego składu, których trener Kaczmarek oddelegował na ten mecz okazała się bardzo przydatna. Bramkę zdobyli Tomasz Parzy oraz Adam Celeban. Trzecie trafienie było dziełem Bartosza Barandowskiego z zespołu rezerw.

Na stadionie pojawiło się niewielu widzów, naliczyliśmy około 50 osób, ale tego można było się spodziewać. W tym samym czasie piłkarska reprezentacja naszego kraju grała ważny mecz w eliminacjach do Euro 2008 z Finlandią i większość kibiców postanowiła zostać przed telewizorami, by kibicować kadrze Leo Beenhakkera.