Pogoń Baltica Szczecin: Przegrana pod wodzą nowego trenera. Wygrana Gaz-System Pogoń Szczecin

Piłkarki ręczne Pogoni Baltica Szczecin pod wodzą nowego trenera ...
Piłkarki ręczne Pogoni Baltica Szczecin pod wodzą nowego trenera ... Tomek Kuczyński
Piłkarki ręczne Pogoni Baltica Szczecin pod wodzą nowego trenera - - Roberta Nowakowskiego - przegrały u siebie z KSS Kielce 22:35 (14:15). Natomiast zespół Gaz-System Pogoń Szczecin wygrał z Techtrans Elbląg 25:23.

Nadzieja na korzystny wynik była tylko do przerwy, gdy dzięki golom Agaty Cebuli oraz bardzo dobrej postawie bramkarki Adrianny Płaczek szczecinianki toczyły z kielczankami wyrównany bój. Po przerwie wszystko siadło w grze naszej drużyny.

Widać, że wiele zawodniczek nie przepracowało właściwie okresu przygotowawczego do sezonu i brakuje im dynamiki.

W tabeli nasz zespół zajmuje wciąż przedostatnie miejsce.

I liga piłkarzy ręcznych

Męczarnie Ga-Systemu Pogoni Szczecin

Lider tabeli I ligi szczypiornistów, Gaz-System Pogoń Szczecin, pokonał dziś Techtrans Elbląg 25:23 i nadal prowadzi w tabeli.

Mecz z Techtransem miał być lekki, łatwy i przyjemny. Rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Goście (zajmują w tabeli trzecie od końca miejsce) prowadzili 3:1. Pogoń wyrównała na 3:3, ale później Techtrans dzięki skutecznej grze oraz dobrej postawie swego bramkarza wygrywał aż 10:6.

Potem szczecinianie zmniejszyli stratę, lecz do przerwy przegrywali 11:12. Po przerwie było trochę lepiej i stąd 2-bramkowe zwycięstwo naszego zespołu.

W tabeli Gaz-System Pogoń powiększył przewagę na wiceliderem Sokołem Kościerzyna do trzech punktów. Sokół przegrał w Lesznie z Arotem-Astromalem 29:35.