Pogoń 04: Porażka w ostatnich sekundach meczu

Pogoń 04 Szczecin niespodziewanie przegrała we własnej hali z Grembachem Zgierz 4:5 (2:1). Po 4 minutach prowadziliśmy już 2:0, ostatecznie goście cieszyli się ze zwycięstwa.

Spotkanie fantastycznie rozpoczęło się dla naszego zespołu. Zaledwie po 4 minutach gry szczecinianie prowadzili już 2:0 po golach Kostiuczenki i Lewandowskiego. Dwie minuty później goście zdobyli kontaktową bramkę i był to ostatni gol w tej części meczu.

Prawdziwe emocji czekały na kibiców w ostatnich 20 minutach meczu. Najpierw w 30 minucie wyrównali goście po bramce Olejniczaka. Trzy minuty później rzut karny pewnie wykorzystał Nudyk i Pogon znów prowadziła. Później do głosu doszli piłkarze Grembachu, którzy z minuty na minutę grali coraz lepiej i skuteczniej. Po dwóch świetnych akcjach gole zdobywali Olejniczak i Hyży i na dwie minuty przed końcem Goście prowadzili jedną bramką. Chwilę przed gwizdkiem Kostiuczenko strzelił jeszcze jednego gola. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem trzecią bramkę w tym meczu strzelił Olejniczak i Gremiach wyjechał ze Szczecina z kompletem punktów.