Po sportowym weekendzie

Robert Duchowski
Piłkarze Pogoni Szczecin pokonali Nieman Grodno 3:0, a koszykarze AZS-u Szczecin MKS Skierniewice 93:79 - to najważniejsze sportowe wydarzenia weekendu.

Zwycięstwo na koniec obozu. Za tydzień start rozgrywek

Piłkarze Pogoni Szczecin pokonali Nieman Grodno 3:0 (2:0). Był to ostatni mecz sparingowy, jaki nasi zawodnicy rozegrali podczas obozu w Turcji oraz ostatni przed startem rozgrywek I ligi.

Faworyt nie zawodzi. Kolejna pewna wygrana

AZS Radex Szczecin pokonał po bardzo wyrównanym spotkaniu MKS Skierniewice 93:79 (19:19, 20:16, 31:23, 23:21) i utrzymał pozycję lidera.

II edycja Pucharu Skorpiona Ponad 80 zawodników z kilkunastu klubów z całego województwa wystartowało w drugich zawodach bokserskich o Puchar Skorpiona.

Nasi siatkarze znów bez punktów

Szczecinianie rozegrali w ubiegłym tygodniu dwa spotkania. Najpierw we własnej hali przegrali 1:3 (23:25, 25:23, 22:25, 16:25) z Fartem Kielce, a w sobotę ulegli na wyjeździe zespołowi SMS Spała 0:3 (23:25, 24:26, 21:25). Po tych porażkach zespół spadł na ostatie miejsce w tabeli.

Wojciech Łobodziński, trener Arki Gdynia: Karny był ewidentny