Po sportowym weekendzie (video)

Robert Duchowski
Dziś jak co tydzień zebraliśmy dla Was informacje sportowe z całego weekendu.

Portowcy nie dali się III-ligowcom z Gorzowa Pogoń zremisowała 1:1 GKP Gorzów Wlkp. Do przerwy 1:0 prowadzili jednak goście. Pierwszą połowę obydwie ekipy zaczęły bardzo spokojnie, zawodnicy bardziej skupili się na rozgrywaniu piłki niż na atakach na  bramkę przeciwnika. W drugiej części gry Potrowcy zaatakowali, a GKP ograniczyło się głównie do obrony.
Weekend ostatnich rozstrzygnięć
W sobotę odbyły się ostatnie mecze sezonu zasadniczego MLB. Wiemy już jakie zespoły awansowały do fazy play off i będą dalej walczyć o mistrzostwo.
Walczyli o puchar Ziem Nadbałtyckich
To pierwsze starcie w przewidzianych 6 częściach zmagań bokserów. Na ringu zmierzyło się prawie 80 zawodników w różnych kategoriach wagowych i wiekowych.
Szczecinianie walczyli do samego końca
Koszykarze AZS-u Radex Szczecin przegrali dziś we własnej hali z AZS-em Kalisz 77:90. Mecz był bardzo zacięty, a jego losy rozstrzygnęła ostatnia kwarta.