Po sportowym weekendzie: Same zwycięstwa!

Wygrana w inauguracyjnym meczu w II lidze AZS-u Szczecin i zwycięstwo Pogoni w Poznaniu a także szczypiornistów z Sokołem Gdańsk - tak w skrócie wyglądały zmagania szczecińskich zespołów.

Portowcy wygrali w "jaskini lwa". Warta Poznań - Pogoń Szczecin 1:2

- Przyjechaliśmy do jaskini lwa i udało nam się zwyciężyć - cieszył się po meczu Piotr Mandrysz, trener Portowców.

Akademicy gromią na inaugurację

AZS pokonał w pierwszym meczu nowego sezonu Doral Nysę Kłodzko 109:72. O zwycięstwie przesądziła druga i trzecia kwarta, którą nasi zawodnicy rozegrali po mistrzowsku.

Pogoń Handball: Nasi szczypiorniści są na pierwszym miejscu w tabeli
Pogoń Handball pokonała Sokół Gdańsk 22:20 (11:11) w meczu na szczycie II ligi. Zwycięstwo byłoby jeszcze okazalsze, gdyby nasi piłkarze byli bardziej skuteczni.

Regaty Wioślarskie Mistrzów: "Złota czwórka" opanowała Wały Chrobrego

Mimo przejmującego zimna i wiatru kibice naszych wioślarzy mogli podziwiać ich w doskonałych nastrojach i formie.

Porażka szczypiornistów Energetyka Gryfino

Nie udał się drugi w sezonie wyjazd piłkarzy ręcznych Energetyka. Tym razem podopieczni Arka Augustyniaka ulegli w Kościerzynie Sokołowi 24:29. Do przerwy 12:13

Niespodzianka w Gryfinie. Energia wygrywa z liderem (wideo+zdjęcia)

Piłkarze Energetyka Gryfino pokonali dotychczasowego lidera tabeli Chojniczankę Chojnice 1:0. Zwycięską bramkę w doliczonym czasie gry zdobył Patryk Deptuła.

Pogoń'04 - Marwit Toruń 2:0

Zawodnicy Pogoń'04 wygrali pierwsze spotkanie w sezonie z beniaminkiem Marwit Toruń dzięki bramkom Schwedkiego oraz Nudyka. Po pierwszej połowie Pogoń'04 prowadziła 1:0, drugą bramkę zdobył Nudyk.