Wybierz region

Wybierz miasto

  Najpiękniejszy ogród w Szczecinie

  Zapraszamy do 9.edycji plebiscytu na “Najpiękniejszy Ogród w Szczecinie”.

  Co trzeba zrobić by wziąć udział w naszej zabawie? To bardzo proste. Wystarczy dostęp do internetu i zdjęcia (w formie elektronicznej) Twojego ogrodu. Poniżej znajdziesz bardzo prosty formularz zgłoszeniowy. Wystarczy dodać zdjęcie (do 8 zdjęć) oraz podstawowe informacje takie jak imię i nazwisko. Zachęcamy również by dodać krótki opis swojego ogrodu.

  Nagrody czekają!
  O wyborze zdecydują oczywiście nasi Czytelnicy, głosując na wybrany ogród. Dla tych, którzy zdobędą najwięcej głosów przygotowaliśmy nagrody. Właściciel zwycięskiego ogrodu otrzyma od nas voucher na dwuosobowy weekend SPA w kompleksie wypoczynkowym Panorama Morska w Jarosławcu (voucher do wykorzystania w miesiącach wrzesień i październik 2015 r.). Jednak to nie wszystko, bowiem laureatom pierwszych pięciu miejsc wręczymy dyplomy oraz nagrody rzeczowe - zestawy granulowanych oraz płynnych nawozów ogrodniczych Fructus .

  Zdjęcia najpopularniejszych ogrodów zaprezentujemy także na naszych łamach.

  Na Twoje zgłoszenie czekamy od dziś do 30 lipca. Na zgłoszone kandydatury będzie można oddawać głosy. O tym, która zostanie oceniona jako najpiękniejsza zdecyduje głosowanie.
  Głosowanie odbywa się będzie za pomocą SMS Premium, czyli poprzez zakup e-wydania w kiosku prasa24.pl, głos można również za pośrednictwem strony internetowej poprzez kliknięcie oraz za pośrednictwem aplikacji internetowej Facebook.
  Pamiętaj, udział w naszym plebiscycie jest całkowicie bezpłatny!

  Głosowanie rozpocznie się 25 czerwca i będzie trwało do 20 sierpnia, do godz. 24.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Plebiscyt

  Dzień kota 2018. Pochwal się swoim pupilem! [szczecińskie koty]

  Dzień kota 2018. Pochwal się swoim pupilem! [szczecińskie koty]

  Pochwal się swoim kotem! :-)

  Nasa zabawa jest bardzo prosta. Wystarczy kliknąć w powyższy link i dodać do konkursu swojego kociaka. I od razu można...