Plebiscyt MM: Apteka Przyjazna Pacjentom w Szczecinie

Anna Folkman
Anna Folkman
Marcin Bielecki
Od dziś rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń do plebiscytu, w którym Czytelnicy wybiorą ich zdaniem najbardziej przyjazną aptekę.

Na maile ze zgłoszeniami czekamy do piątku 18 listopada.

Sympatyczna farmaceutka, przystępne ceny, miła atmosfera i szybka obsługa. Wszystko to może być pretekstem do zgłoszenia apteki do naszego plebiscytu. Kierując się zdaniem Czytelników, którzy będą głosować wysyłając SMS-y nagrodzimy najprzyjaźniejsze placówki. Teraz jest czas by zgłosić, te które powinny walczyć o tytuł.

Do udziału w plebiscycie, który będzie prowadzony na łamach MM Moje Miasto oraz w portalu www.mmszczecin.pl mogą zostać zgłoszone apteki ogólnodostępne, które prowadzą działalność na terenie Szczecina.

Zgłoszenia kandydatów są przyjmowane od 10 do 18 listopada włącznie pod adresem e-mail: anna.folkman@mediaregionalne.pl

W tytule maila należy wpisać "Apteka". Treść maila powinna zawierać nazwę apteki, ulicę oraz numer telefonu osoby zgłaszającej, by można było zweryfikować zgłoszenie. Spośród nadesłanych zgłoszeń kapituła plebiscytu stworzy listę uczestników, która będzie opublikowana na łamach MM Moje Miasto oraz na stronach serwisu internetowego www.mmszczecin.pl

Głosowanie będzie prowadzone za pośrednictwem SMS-ów. O jego szczegółach poinformujemy, kiedy zamkniemy listę kandydatów.

Laureatem Plebiscytu zostanie placówka, która uzyska największą liczbę głosów. Dodatkowo zostaną przyznane dwa wyróżnienia. Ogłoszenie wyników nastąpi 15 grudnia.

Zwycięzca plebiscytu otrzyma tytuł "Apteka Przyjazna Pacjentom". Apteka dostanie także pamiątkowy dyplom oraz kampanię reklamową na łamach MM Moje Miasto - trzy publikacje po pół strony.

Laureat drugiego miejsca otrzyma wyróżnienie, pamiątkowy dyplom oraz kampanię reklamową na łamach - dwie publikacje także po pół strony. Apteka, która zajmie trzecie miejsce otrzyma wyróżnienie, pamiątkowy dyplom oraz jedną półstronicową publikację na łamach.

Aptekom - Laureatom będzie przysługiwało prawo do posługiwania się przez rok tytułem, wyróżnieniem: "Apteka Przyjazna Pacjentom".

Zobacz: Szczegółowy regulamin plebiscytu

Zapraszamy do udziału!Moje Miasto Szczecin www.mmszczecin.pl on Facebook

Chcemy zwężania ulic w centrach miast

Wideo

Dodaj ogłoszenie