Pierwsze zwycięstwo Pogoni w tym roku

GJ
GJ
Portowcy wygrali dziś sparing z Remesem Opalenica 2:0. W 20 minucie bramkę dla szczecinian zdobył Marek Kowal, a w 77 Arkadiusz Jarymowicz.

Mecz rozegrano na boisku w Niechorzu. Pierwsza połowa była wyrównana i emocjonująca. Remes mógł objąć prowadzenie już w 7 minucie. Sędzia podyktował wtedy rzut karny przeciwko Pogoni, jednak Tomasz Judkowiak w świetnym stylu obronił strzał! Jeszcze kilka razy w tym meczu nasz bramkarz pokazał, że już jest w dobrej formie. Portowcy bramkę zdobyli w 20 minucie meczu. Piłkę do siatki skierował Kowal.

W drugiej części meczu Pogoń przeważała. Bramkę mogli zdobyć Biliński (ładny strzał z dystansu w 60 min.), Rydzak i Ropiejko (próbował dwukrotnie głową w 67 i 75 minucie). Wreszcie drugi gol wpadł w 77 minucie. Dośrodkowywał Przewoźniak, piłkę posłał w pole karne, gdzie głową uderzył ją pod poprzeczkę Jarymowicz.