Piast Szczecin - Sokół Chorzów: 0:3

Po dwóch wygranych na wyjeździe siatkarki Piasta Szczecin po słabym spotkaniu przegrały aż 0:3 z zespołem Sokół Chorzów w I rundzie play-off.

Piast Szczecin – Sokół Chorzów: 0:3 (16:25, 15:25, 20:25)

Pierwsze dwa sety to zdecydowana przewaga siatkarek gości. Szczecinianki popełniały dużo błędów, brakowało im też skupienia na parkiecie.

Jednak najgorsze było jeszcze przed nimi. W trzecim secie zawodniczki Sokoła wygrywały nawet 11:0. Szczecinianki przełamały na chwilę zła pasę, doszły nawet do wyniku 17:16 dla Sokoła, żeby ostatecznie przegrać 25:20.

Jutro Piast Szczecin ponownie zmierzy się z siatkarkami z Chorzowa. W rywalizacji jest 2:1 dla szczecinianek. Niedzielna wygrana zapewni im awans do finału rundy play-off.