Piast Szczecin - KS Organika Budowlani Łódź 0:3. Relacja MoDO

MoDO
MoDO
Siatkarki Piasta Szczecin przegrały spotkanie z zespołem KS Organika Budowlani Łódź 0:3 (10:27, 15:25, 20:25) w ramach V rundy pucharu Polski.

Zobacz tz też:
Dziś Piast Szczecin może się zrewanżować

W trzecim secie byliśmy świadkami dominacji Budowlanych. Nasze zawodniczki nie były w stanie nawiązać walki z przeciwniczkami. Dopiero pod koniec partii szczecinianki zagrały lepiej, ale ostatecznie przegrały 25:20.

Siatkarki Piasta Szczecin przegrały drugiego seta 15:25.Jest 2:0 dla KS Organika Budowlani Łódź.

Kończy się druga partia. Zespół gościi gra o wiele agresywniej w ataku, nasze siatkarki nie mogą sobie poradzić z dobrze grającymi rywalkami.

Zakończył się pierwszy set. Gra była bardzo wyrównana i przez całą partię toczyła się punkt za punkt.

Ostatecznie, po emocjonującej końcówce zwyciężyły zawodniczki Budowlanych Lódż 27:10