Niespodzianka w Niechorzu. Pogoń prowadzi 1:0!

Po pierwszej połowie meczu sparingowego z Mistrzem Polski, Zagłębiem Lubin, Portowcy prowadzą 1:0.

Skłąd Pogoni Szczecin: Judkowiak - Zawadzki, Tyhcowski, Norsesowicz, Matlak - Niedźwiecki, Biliński, Parzy, Rydzak, Kosakowski - Ropiejko

Bramka: 33'**Ropiejko

Pogoń gra odwaznie, nie boi się mistrza. W 12 minucie prowadzenie mógła nam zapewnić Niedźwiecki jednak piłka po jego strzale przeszła minimalnie nad poprzeczką.
Po tej sytuacji Zagłębie zaczęło przeważać, stwarzali sobie kolejne dogodne sytuacje jednak brakowało im skuteczności i wszystkie strzały mijały bramkę.
Pogoń zdobyła bramkę po kontrze, Niedźwiecki dośrodkował piłkę w pole karne i fantastycznym strzałem głową z dosyć ostrego konta popisał się Ropiejko i pokonał bramkarza Zagłębia.
Po utracie bramki  Zagłębie przejęło inicjatywę, przeprowadzali kolejne ataki, które kończyli strzałami na bramkę, jednak zawsze na posterunku był Judkowiak.

Na drugą połowę portowcy wybiegli w składzie: Łapczyński - Dymek, Wlaburg, Skrzypek, Wójtowicz - Żyrakowski, Jarymowicz, Skórski, Przewoźniak - Chi-Fon, Kowal.

Mecz rozgrywany jest na nowym obiekcie w Niechorzu, Pogoń gra w granatowo-bordowych strojach, Zagłębie w zielono-białych.
Mecz ogląda ok. 200 widzów, większość z nich przyjechała ze Szczecina i głośno dopingują swoich ulubieńców.

Jeszcze dziś w naszym serwisie relacja i zdjęcia z meczu!