Nielba Wągrowiec (2) - Pogoń Szczecin 3:0

Portowcy przegrali w Wągrowcu aż 3:0. Pogoń kończyła spotkanie w 9.

Pogoń - Chemik, który Portowcy wygrali 2:1

**

Pogoń Szczecin: Binkowski- Szyszka, Skrzypek, Dymek, Woźniak- Rydzak, Kołc, Biliński (Sobczyński '20), Przewoźniak (Parzy '46) - Kowal, Ropiejko (Posmyk '65 min)

Nielba Wągrowiec: Wicher- Halaburda, Kotarski, Gąsiorowski, Bartkowiak, Figaszewski, Plawiński, Leśniewski, Kalu, Mikołajczak, Maciejak

Najpierw w 33 minucie drugą żółtą kartkę zobaczył Mariusz Szyszka a w 58 minucie Piotr Kołc również otrzymał drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną.

Portowcy niespodziewanie nie zdobyli w Wągrowcu nawet jednego punktu. Pierwsze dwie bramki stracili już w pierwszej połowie. W drugiej części spotkania piłkarze Pogoni zagrali już bardziej zmotywowani, przez... dwadzieścia minut. W 89. minucie Mikołajczyk ustalił wynik na 3:0.

W środę Pogoń Szczecin zagra w Szczecinie z Kotwicą Kołobrzeg.

Wojciech Łobodziński, trener Arki Gdynia: Karny był ewidentny