Nasi debliści przegrali w Londynie, półfinał się oddala

Marcin Matowski i Mariusz Fyrstenberg przegrali z parą Bhupathi/ Knowles 6:3, 3:6, tie brake: 7:10. Po tej porażce ich szanse na występ w półfinale zmalały. Teraz, żeby wyjść z grupy nasi tenisiści muszą wygrać kolejny mecz i liczyć na rywali.

Pierwszy set nasi tenisiści wygrali dość gładko. Pierwszy raz przełamali rywali w szóstym gemie. Później konsekwentnie wygrywali swoje podanie. W ostatnim gemie znów udało im się wygrać przy podaniu przeciwników i dzięki temu odnieśli zwycięstwo w pierwszym secie.

Kolejna partia była zdecydowanie bardziej dramatyczna. Bhupathi i Knowles po raz pierwszy przełamali naszą parę przy serwisie Mariusza Fyrstenberga w czwartym gemie, następnie wygrali swoje podanie i prowadzili już 4:1. Nasi tenisiści wygrywali tylko swoje podania i przegrali w tej części spotkania także 6:3.

Decydująca partia rozpoczęła się fatalnie dla naszych tenisistów, którzy po kilku piłkach przegrywali już 5:0. Pomimo zaciętej walki nie udało im się odrobic strat i ostatecznie przegrali 7:10.

Marcin Matkowski i Mariusz Fyrstenberg jadą na finał Masters do Londynu!