Najlepszy Sklep i Usługa Lata 2012: Największa wystawa nagrobków w zachodniopomorskim

Redakcja MM
Redakcja MM
Ta firma może się pochwalić najdłuższym stażem w mieście, ...
Ta firma może się pochwalić najdłuższym stażem w mieście, ... Redakcja MM
Ta firma może się pochwalić najdłuższym stażem w mieście, ogromną wystawą nagrobków oraz rodzinnymi tradycjami. Zakład kamieniarski "Herra", bo o nim mowa, to lider w swojej branży w Szczecinie.


**Firma została założona w 1954 roku i jak z dumą podkreśla Marcin Herra, obecny właściciel salonu, jest najdłużej działającą firmą zajmującą się nagrobkami w Szczecinie. Założył ją Władysław Herra, dziadek obecnego właściciela. Później szefem był Andrzej Herra, a od 1998 roku właścicielem firmy jest jego syn - Marcin. – Przez to, że jesteśmy tak długo na rynku klienci i mieszkańcy regionu nas znają. Wiedzą, że jesteśmy profesjonalistami i że u nas jest duży wybór oraz odpowiednie ceny – mówi obecny właściciel salonu.

Firma ma dwie filie. Pierwsza z nich mieści się na ulicy Ku Słońcu, naprzeciwko Cmentarza Centralnego. Druga, otwarta cztery lata temu, ma siedzibę na ulicy Celnej. – Musieliśmy otworzyć drugą siedzibę, aby wystawić tam nasze nagrobki. Mamy tak dużo kamienia, że druga filia jest koniecznością – mówi Marcin Herra. Właściciel podkreśla, że najważniejsza dla niego i jego firmy jest dostępność usług dla klienta. – W dalszym ciągu staramy się być bliżej klienta. Myślimy nad otwarciem trzeciej siedziby, a w przyszłości być może kolejnych – zapowiada Herra. Tym bardziej, że stworzenie siedziby przy ulicy Celnej okazało się sukcesem. – Klient może przyjść, obejrzeć nagrobki. Jak się na spokojnie zobaczy te nagrobki to można dokonać lepszego wyboru – mówi.

Właściciel salonu kamieniarskiego twierdzi, że oprócz fachowej obsługi i dużego wyboru gwarantem sukcesu jest także odpowiednia reklama. – Mamy reklamy na przystankach tramwajowych oraz w telewizji. W dzisiejszych czasach trzeba iść do przodu, informować klienta o dobrej jakości usług – mówi Marcin Herra.

Firma „Herra”, dbając o komfort klientów sprowadza kamienie z różnych stron świata. Jak opowiada, jeszcze niedawno liderem wśród kamieni używanych do budowy nagrobków była Skandynawia, ale proporcje się zmieniają. – Obecnie sprowadzamy kamienie z całego świata – ze Szwecji, Afryki, Chin – mówi właściciel. Jak podkreśla dla salonu najważniejsze jest dobro klienta, a nie stereotypy. – Chiński grafit to dobry kamień. My idziemy na przód i jesteśmy na bieżąco z tymi ofertami – mówi.

W siedzibie firmy na ulicy Celnej wystawionych jest 200 nagrobków. Najtańsze są dostępne już w cenie 1800 zł. Za najdroższe trzeba zapłacić 25 tysięcy złotych. – Robimy także nagrobki na indywidualne zamówienie klienta. Wtedy na nagrobek trzeba poczekać do miesiąca czasu. Jest to ostatnio coraz popularniejsza metoda – mówi Herra. Większość klientów wciąż jednak wybiera jeden z wielu nagrobków pozostających w bogatej ofercie salonu „Herra”. – Osoby, które do nas przychodzą przeważnie mają jakiś upatrzony typ nagrobka – mówi właściciel.

Wnuk założyciela salonu, w swojej pracy jest odpowiedzialny nie tylko za jakość usług, ale także za kontakt z klientami. Jak mówi często rozmowa z klientami jest pełna łez, dlatego praca nie należy do łatwych. Korzystając z usług salonu kamieniarskiego „Herra” można być jednak pewnym wysokiej jakości świadczonych usług. Marcin Herra w zawodzie pracuje już od 23 lat i swój zawód zna znakomicie.

Laureaci otrzymają  kampanię**reklamową**o wartości ponad 20 tysięcy złotych netto!

Zgłoś się do naszego plebiscytu


Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w plebiscycie na najlepszy sklep i usługę lata 2012, wszelkie informacje uzyskasz pod numerem telefonu 510 026 530.

Zagłosuj na swój ulubiony sklep i usługę:


Na najlepszy sklep i usługę lata 2012 głosujemy za pomocą SMS-ów. SMS-y należy przesłać na nr 71466.

W treści wiadomości należy wpisać w przypadku ulubionego sklepu: MM.NSL.xx (gdzie xx to numer kandydata z listy) np. MM.NSL.67, a w przypadku najlepszej usługi: MM.NUL.xx (gdzie xx to numer kandydata z listy) np. MM.NUL.67. Koszt SMS-a to 1,23 zł z VAT.

Lista i numery kandydatów na najlepszy sklep.

1. PEHAMOT Sp. z o.o.- Dealer SKODA, ul. Zielonogórska 32- MM.NUL.01
2. Zakład Kamieniarski HERRA, ul. Celna 4 - MM.NUL.02
3. Naleśnikarnia "NASZ NALEŚNIK", ul. Wiosenna 32 - MM.NUL.03
4. Sklep SPOŁEM 1001 Drobiazgów, ul. Tkacka 13 - MM.NSL.01
5. GBS Bank, al. Boh. Warszawy 31 - MM.NUL.04
6. Sklep SPOŁEM JOWISZ, ul . Monte Cassino 38 - MM.NSL.02
7. Sex Shop 914 Al. Wojska Polskiego 50/9 (róg Jagiellońskiej) - MM.NSL.03
8. SONIDO - Aparaty Słuchowe, ul. Batalionów Chłopskich 86 - MM.NUL.05
9. Pierogarnia na Deptaku, ul. Bogusława X (róg Wojska Polskiego) - MM.NUL.06
10. Zakład Kamieniarski KAMBUD, ul. Srebrna 62 - MM.NUL.O7
11. Bar Frykas, ul. Młodzieży Polskiej 26B - MM.NUL.08
12. Zakład Kamierniarski HERA, ul. Ku Słońcu 22 - MM.NUL.09
13. Wiking, al. Woj. Polskiego 29 - MM.NSL.04

14.Drogowski - ul. Zielonogórska 1 - MM.NSL.05
15. Run Expert, ul. Jagiellońska 4 - MM.NSL.06
16. Alien Nauka Jazdy, al. Piastów 59 - MM.NUL.10
17. Centrum Naukowe Janosik, ul. Krzywoustego 28 - MM.NSL.07


Moje Miasto Szczecin www.mmszczecin.pl on Facebook

500 zł podwyżki dla mundurowych.

Wideo

Dodaj ogłoszenie