Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

MM Trendy: #Moje biurko. Gabinet Angeliki Rabizo

Redakcja MM
Redakcja MM
Angeliki Rabizo, dyrektor Opery na Zamku
Angeliki Rabizo, dyrektor Opery na Zamku Andrzej Szkocki
Gabinet Angeliki Rabizo, dyrektor Opery na Zamku jest tymczasowy, bo biura Opery - ze względu na remont - też są tymczasowe.

Gabinet jest minimalistyczny, nowoczesny, z małą ilością przedmiotów, ponieważ jego właścicielka oddziela pracę od życia prywatnego, a swoje ulubione rzeczy trzyma wyłącznie w domu.

Wesołego i kobiecego charakteru wnętrzu nadają cztery fotele w kolorze fuksji, która właścicielka sama wybrała.

1. Biurko jest duże. Pani dyrektor dostała je po swoim poprzedniku, dlatego jest ciemne i duże - typowo męskie. Jest wygodne, bo wszystko się na nim mieści. Chociaż właścicielka przyznaje, że jest zwolenniczką jak najmniejszej ilości przedmiotów na biurku.

2. Teczki z korespondencją - zajmują sporo miejsca. Każdego dnia na biurku leży 10-15 teczek, a w każdej po kilkanaście dokumentów.

3. Kawa i woda - w przypadkowych szklankach. Pani dyrektor nie ma swojego ulubionego kubka. Te wyjątkowe trzyma w domu. Gdyby sekretarka nie przynosiła świeżo zaparzonej kawy, to tylko jedna filiżanka stałaby na biurku.

4. Fotel - odziedziczony po poprzedniku. Duży i wygodny. Trochę nietypowy, bo ażurowy.

5. Dwa aniołki stoją na parapecie przy biurku. Właścicielka dostała je „na szczęście” od współpracowników, kiedy odchodziła z poprzedniego zakłądu pracy.

6. Żółty drewniany kwiatek - prezent od Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym.

7. Komputer. Przynoszony każdego dnia z domu, jest najważniejszym elementem w gabinecie. Na nim właścicielka cały dzień pracuje, a potem i tak zabiera pracę do domu.

9. Kwiat – stoi na parapecie. – Właścicielka podczas pracy całkowicie o nim zapomina, ale sekretarka zawsze pamięta, żeby go podlać.

10. Zaproszenia na wydarzenia kulturalne – leżą na biurku. Każdego dnia przychodzi ich kilka lub kilkanaście. Nie tylko ze Szczecina, ale z całej Polski.

11. Pismo branżowe Opernwelt - najważniejszy magazyn branżowy. Po raz pierwszy w historii napisał recenzję „Oniegina” z Opery na Zamku i była ona lepsza od recenzji tego samego przedstawienia w Hanowerze.

12. Pojemnik na długopisy - stoi z boku. Długopisy są kolorowe, ale nie ma pióra, ponieważ w pośpiechu trudno nim pisać.

13. Kask - jako szefowej, pani dyrektor przysługuje kask w kolorze białym. To prezent od współpracowników z poprzedniej pracy, ponieważ przechodząc do Opery, pani dyrektor została ją w trakcie remontu. Wprawdzie właścicielka rzadko go zakłada, ale kask jest symboliczny, bo z Gryfem.

14. Plakaty z premier. Oprawione w ramki przypominają, co można było zobaczyć w Operze na Zamku oraz nadają klimat wnętrzu.

15 Stolik i fotele. W kolorze fuksji. Zazwyczaj siadają na nich goście.

Małgorzata Klimczak

 


>>> Zobacz, gdzie można otrzymać nasz bezpłatny magazyn »


[Czytaj również on-line:

MM Trendy. Szczecin | Styl | Moda | Kultura. Serwis »](http://www.mmszczecin.pl/trendy)


od 7 lat
Wideo

Krzysztof Bosak i Anna Bryłka przyjechali do Leszna

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na szczecin.naszemiasto.pl Nasze Miasto