Matkowski i Fyrstenberg odpadli z turnieju w Walencji

Po bardzo dramatycznym spotkaniu nasz debel przegrał 1:2 (3:6, 6:3, 9:11) z parą Hanescu/ Tecau. Ta porażka oddala naszych tenisistów od występu w finale Masters w Londynie.

Pierwszy set był bardzo nieudany dla naszej pary. Nasz debel urwał rywalom zaledwie trzy gemy i oddał tę partię praktycznie bez walki.

Druga odsłona była zupełnie inna, "Matka" i "Frytka" rozpoczęli ją bardzo agresywnie. Widać było, że porażka w poprzednim secie zmotywowała ich do lepszej gry i po chwili prowadzili już 4:0 dwa razy przełamując rywali. Ostatecznie udało im się wygrać 6:3 i doprowadzić do remisu.

Wyniki spotkania rozstrzygnął tie brake, w którym nasi rywale znów okazali się lepsi i zwyciężyli 11:9.