Matkowski - Fyrstenberg w półfinale Masters Cup 2008!

Nasi tenisiści pokonali dziś Szweda Jonasa Bjoerkmana i Kevina Ullyetta z Zimbabwe dzięki czemu awansowali do półfinału turnieju.

Mecz miał bardzo dramatyczny przebieg. Pierwszego seta bardzo pewnie wygrali Polacy 6:2 i wydawało się, że bez większych problemów wygrają ten mecz. W drugim secie lepiej zagrali rywale, którzy wygrali 6:1.

O tym kto wygra to spotkanie zadecydował super tie-break. W ostatniej części meczu znowu lepiej zagrali nasi debliści, którzy wygrali 10:6.

W półfinale Masters Cup Matkowski i Fyrstenberg zmierzą się z bliźniakami ze Stanów Zjednoczonych Bobem i Mikem Brayanem.