Marynarzu zawiń do Foodportu – apetyczne zakupy w Galaxy

Artykuł sponsorowany GALAXY
Wakacje w Galaxy zapowiadają się wyjątkowo smakowicie. Dla klientów przygotowano bowiem vouchery do restauracji i kawiarni działających na terenie centrum handlowego. Każdy, kto dokona zakupu za minimum 100 zł, otrzyma zaproszenie na ulubione danie, kawę czy deser.

WIOSŁUJ, WIOSŁUJ DO FOODPORTU.
- Klienci bardzo pozytywnie zareagowali na otwarcie restauracji i kawiarni w pełnym wymiarze. Nasza strefa restauracyjna – FoodPort, cieszy się dużym zainteresowaniem, nie tylko podczas zakupów, ale także podczas wypadów do kina czy na kręgle. Z kolei kawiarnie są miejscem spotkań biznesowych oraz tych swobodniejszych, z przyjaciółką czy chłopakiem. Lato w Galaxy sprzyja więc rozsmakowaniu się w wyprzedażach oraz kuchniach świata. Doceniając apetyt na zakupy w dobrych cenach, wprowadziliśmy akcję promocyjną, w której klienci otrzymują bonus w postaci zaproszenia do jednej z naszych restauracji lub kawiarni. Zależy nam na budowaniu pozytywnych doświadczeń zakupowych, a smaczna pasta czy sernik z pewnością sprawią, że odwiedzający miło spędzą czas w naszym centrum – mówi Joanna Dybowska, manager ds. marketingu w Galaxy.

JAK TO DZIAŁA?
Klienci, którzy do 31 sierpnia (lub do wyczerpania puli voucherów) dokonają zakupu na minimalną kwotę 100 zł udokumentowaną na maksymalnie 2 paragonach, otrzymają voucher o wartości 10 zł. Zaproszenia dedykowane są restauracjom i kawiarniom obecnym w szczecińskim centrum handlowym. Ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia, kupując więcej, otrzymujemy więcej. Jedna osoba może bowiem zyskać aż trzy vouchery. Smakosze oraz wytrawni łowcy okazji z pewnością już „ostrzą sobie zęby” na vouchery, tym bardziej, że ich ilość jest ograniczona.

Materiał oryginalny: Marynarzu zawiń do Foodportu – apetyczne zakupy w Galaxy - Głos Szczeciński

Dodaj ogłoszenie