Lider pokonany!

Morze Szczecin pokonało w sobotę zespół AZS UZ Zielona Góra 3:0 (26:24, 25:22, 25:23).

Mecz był bardzo zacięty i wyrównany, Gospodarze grali bardzo dobrze i nie przestraszyli się lidera i od samego początku groźnie atakowali. W końcówce pierwszego seta nasi zawodnicy zagrali nieco pewniej niż rywale i zwyciężyli minimalnie 26:24.
W kolejnej partii wszystko znów rozstrzygnęło się w samej końcówce. Przez cały set gra była bardzo wyrównana i toczyła się punkt za punkt. Nasi zawodnicy lepiej bronili i wygrali 25:22.
Ostatni set był równie emocjonujący i znowu wszystko rozstrzygnęły ostatnie piłki. Mądra i konsekwentna gra pozwoliła naszym siatkarzom zwyciężyć 25:23 i w całym meczu 3:0.

W ostatnich dwóch meczach nasi siatkarze prezentują bardzo wysoką formę, a zdobyte punkty pozwoliły im zająć szóste miejsce w tabeli, które gwarantuje im utrzymanie się w lidze.