Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 3:1. Kolejna porażka...

Pogoń Szczecin przegrała z Legią Warszawa 1:3. Wkrótce szersza relacja.

W 11. minucie spotkania Bartoszł Ława sprawił niespodziankę na stadionie w Warszawie. Portowcy zyskali punkt na murawie gospodarzy i to zespołu, który dominuje w ekstraklasie.

Wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy. I mogła być owa niespodzianka, szczególnie, że Pogoń przegrała wcześniej u siebie mecz z Legią 0:3.

I tym razem Legia strzeliła trzy bramki. Pod niespodziankę można podciągnąć wynik z pierwszej połowy plus to, że dwa następne gole padły dla gospodarzy z rzutów karnych.

W 54. po odgwizdaniu karnego wykorzystał swoją szansę Ivica Vrdoljak. Dosłownie kilka minut później sędzia wyznaczył kolejny rzut karny dla gospodarzy. Legia i tym razem nie zaprzepaściła okazji: Władimir Dwaliszwil w 58. minucie wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

Zwycięstwo warszawiaków podkreślił Tomasz Brzysk, który w 75. strzelił trzeciego gola dla Legii.

Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 3:1 (0:1)

Pogoń Szczecin. Czytaj więcej:

Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 1:1 [zdjęcia]
Miasto dorzuci dodatkowy milion złotych Pogoni Szczecin. Prezydent proponuje również pożyczkę
POGOŃ SZCZECIN - LEGIA WARSZAWA 0:3
"Hey MKS! Hey CWKS! Nasza zgoda najlepsza w Polsce jest"
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa: 0:1: Portowcy odpadają z Pucharu Polski (zdjęcia, wideo)