Lechia Gdańsk przegrała w sparingu z Pogonią Szczecin

pk
Lechia przegrała pierwszy mecz kontrolny pod wodzą Michała Probierza. Gdańszczanie ulegli w Gniewinie Pogoni Szczecin 1:2. Wcześniej nasz zespół wygrał ze Stomilem Olsztyn 4:1 i Flotą Świnoujście 2:0. Tym razem jednak było trudniej, bo przeciwnik też gra w T-Mobile Ekstraklasie.

Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 1:3 (0:2)

Bramki: Mateusz Machaj (52) - Adam Frączczak (3), Takafumi Akahoshi (40), Łukasz Zwoliński (76).

Lechia (I połowa): Buchalik- Oualembo, Bieniuk, Madera, Pazio - Wiśniewski, Janicki, Pietrowski, Frankowski, Matsui - Tuszyński.

Lechia (II połowa): Buchalik - Deleu, Bąk, Dawidowicz, Iwanowski - Matsui (60 Łazaj), Zyska, Machaj, Buzała, Grzelczak - Duda.

Pogoń: Janukiewicz (75 Kudła) - Dąbrowski, Lewandowski (62 Gutowski), Frączczak, Djousse (62 Ouedraogo, 70 Andradina) - Murayama, Golla, Akahoshi, Bąk (75 Zwoliński), Rogalski (62 Błajewski) - Ława.