Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 1:1

W sparingowym spotkaniu we Wronkach szczecińska Pogoń zremisowała z reprezentantem ekstraklasy Lechią Gdańsk 1:1.

Początek spotkania zdominowali gdańszczanie, którzy udokumentowali przewagę bramką w 20 minucie. Na listę strzelców wpisał się Krzysztof Bąk. Do ataku rzucili się wtedy Portowcy. Wyrównali w 50 minucie. Piotr Petasz wykorzystał rzut wolny z ponad 20 metrów. Końcówka przebiegała pod dyktando Lechii. 25 minut przed końcem w słupek trafił Krzysztof Bąk. Wcześniej Marcin Kaczmarek w poprzeczkę.

Należy wspomnieć, że Portowcy również mieli szansę na strzelenie jeszcze jednej bramki. Piłka po strzale głową Lebedyńskiego odbiła się od słupka i niestety nie znalazła drogi do bramki.

Pogoń: Janukiewicz (46' Pyskaty) - Nowak, Mysiak, Hrymowicz (46' Wróbel), Wożniak (46' Petrik) - Rogalski (46' Petasz), Parzy (46' Prędota), Koman (70' Kazadi-Leonowicz), Pietruszka (64' Wólkiewicz) - Moskalewicz, Dziuba (57' Lebedyński)

Zobacz na gs24.pl: Słupsk. Nietypowa praca do wzięcia: "poszukuję osoby do zaspokajania seksualnego mojej 21 letniej córki"