Lech Poznań – Pogoń Szczecin 0:0. Sparing w trakcie reprezentacyjnej przerwy

Redakcja MM
Redakcja MM
Lech Poznań – Pogoń Szczecin 0:0. Sparing w trakcie reprezentacyjnej przerwy Archiwum
Pogoń Szczecin zremisowała z Lechem Poznań 0:0 we Wronkach w towarzyskim spotkaniu.

Lech Poznań – Pogoń Szczecin 0:0

Pogoń Szczecin: Janukiewicz (46 Kudła) - Frączczak (61 Kotłowski), Golla, Dąbrowski, Lisowski - Małecki (46 Murayama), Rogalski (46 Matras), Murawski (61 Walski), dos Santos, Bąk (61 Wojtkowski), Robak (46 Kozłowski).

Trener Dariusz Wdowczyk wystawił zawodników z pierwszego składu, jednak większość z nich zmienił po przerwie. W pierwszych 45. minutach najgroźniejszym graczem na boisku był Muhamed Keita, ofensywny piłkarzLecha. Kilkakrotnie efektownie dryblował i oddał bardzo groźny strzał, który z trudem na rzut rożny sparował Radosław Janukiewicz.

Portowcy odwdzięczyli się akcją duetu Adam Frączczak i Marcin Robak. Pierwszy dośrodkował w pole karne, drugi uderzał głową. Z największym trudem wybronił Krzysztof Kotorowski.

W drugiej połowie szansę dostał Filip Kozłowski. Młody napastnik bardzo powoli wraca do zdrowia po urazie. Ostatni kontakt z boiskiem miał w marcu bieżącego roku.

Po przerwie Portowcy stworzyli sobie co najmniej trzy dobre sytuacje. Raz głową uderzał Frączczak, dwukrotnie szczęścia zabrakło Kozłowskiemu.