Ks Wołczkowo - Bezrzecze (B klasa) 1:4 Vineta Wolin (IV liga)

Dzisiaj na boisku we Wołczkowie spotkały się drużyny Wołczkowa oraz Vinety. Można było przed meczem w ciemno typować zwycięstwo czwartoligowców, ale drużyna z B klasy postawiła im dzisiaj ciężkie warunki.

Początek meczu to zdecydowane ataki drużyny z Wolina szybko zdobyli dwubramkową przewagę i nagle gra przestała im się kleić.

Zawodnicy z B klasy z Wołczkowa po zdobyciu pierwszej bramki ruszyli do boju i to oni stworzyli sobie więcej sytuacji do strzelenia bramki do końca pierwszej połowy.

Druga połowa to wyrównana część meczu jednak więcej sytuacji stworzyli sobie piłkarze Vinety i to oni wygrali ją 2:0. Ale gozpodarzom nie można odmówić woli walki.

Z przebiegu meczu nie było widać różnicy klas między dwoama drużynami. Vinecie życzymy sukcesów w dalszej części PP a drużynie Wołczkowa-Bezrzecza sukcesów w lidze.

Następny mecz już w sobotę w Suchaniu, na który wszystkich zapraszamy.