Kotwica Kołobrzeg wygrała Memoriał R. Wysockiego

Paweł Majchrzak
Kotwica Kołobrzeg wygrała koszykarski I Memoriał im. Romana Wysockiego rozgrywany w Szczecińskim Domu Sportu.

Kołobrzeżanie w ostatnim spotkaniu pokonali AZS Koszalin 88:69 i turniej zakończyli na pierwszym miejscu. Po wyrównanej pierwszej połowie, mecz rozstrzygnął się w trzeciej kwarcie wygranej przez kołobrzeżan 27:10.

AZS Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 69:88 (21:19, 24:22, 10:27, 14:21)

AZS Koszalin: Frazier 15 (3), Woodbury 15 (1), Arabas 14 (2), Frasunkiewicz 6, Śnieg 5, Kinloch 4, Perka 4, Bartosz.

Kotwica: Scott 33, Harris 20 (1), Bręk 10, Diduszko 8, Sikora 7 (1), Rduch 5 (1), Zabłocki 5, Sarzało

W spotkaniu AZS Radex Szczecin – Spójnia Stargard lepsi okazali się goście, którzy wygrali 80:72. Szczecinianie wystąpili bez dwóch podstawowych zawodników, Łukasza Pacochy i Pawła Podgalskiego, którzy skarżyli się na drobne urazy.

AZS Radex Szczecin - Spójnia Stargard Szczeciński 72:80 (15:12, 12:31, 27:25, 18:12)
AZS Radex: Dudek 13 (1), Majcherek Maciej 13 (1), Sudowski 13 (1), Pytyś 11, Balcerek 7 (1), Prus 6, Majcherek Michał 4, Wochna 3, Michalski.

Spójnia: Stokłosa 15 (2), Grudziński 13 (1), Buczyniak 12 (1), Kulikowski 11, Bodych 8, Koszuta 8, Wilczek 7, Grzegorzewski 3 (1), Ulchurski 3 (1) .