Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Kolejna porażka Morza Bałtyk

pm
Drugiej porażki przed własną publicznością doznali siatkarze Morza Bałtyk. W sobotę mocniejsi okazali się zawodnicy KS Colman Kalisz.

Wciąż bez zwycięstwa przed własną publicznością pozostają szczecińscy siatkarze. Tym razem w trzech setach szczecinianie gładko ulegli KC Colman Kalisz.

Pierwszego seta gospodarze zaczęli nieźle - od prowadzenia 8:3. Goście odzyskali jednak rytm gry i doprowadzili do remisu po 11. Od tego momentu siatkarze Colmana osiągnęli przewagę, której nie oddali do końca seta. Pierwsza partia na korzyść przyjezdnych 25:19.

Druga partia miała podobny przebieg - szybkie prowadzenie gospodarzy, a w drugiej połowie seta kaliszanie znów osiągnęli przewagę i partię wygrali do 21.

W trzecim secie goście od poczatku dytkowali warunki na parkiecie, a ich przewaga sięgała nawet 8 "oczek". Mimo chwilowego zrywu siatkarze Morza nie zdołali nawiązac wyrównanej walki i ulegli 15:25, a w całej partii 0:3.

KS Morze Bałtyk-KS Colman Kalisz 0:3 (19:25, 21:25, 15:25)

Składy zespołów:

Morze: Doliński, Suski, Malinowski, Półtorak, Adamowicz, Naliwajko, Musielak (l) oraz Paśnik, Wierzbicki
Colman: Spychała, Porada, Lipa, Janczak, Łukasik, Melnarowicz, Wroniecki (l)