Kolejna porażka Łącznościowca

Robert Duchowski
Piłkarki ręczne nadal fatalnie spisują się w tym sezonie. W ostatnim meczu lepsze od szczecinianek okazały się zawodniczki Łączpolu Gdynia, które wygrały aż 32:16 (17:6)

Nasze zawodniczki nie mogą znaleźć recepty na pokonywanie bramkarek innych drużyn. Znowu przegrywały większość pojedynków sam na sam. Kolejny raz zawodziła także obrona, piłkarki z Gdyni z łatwością konstruowały akcje i zdobywały punkty.

Do przerwy szczecinianki przegrywały 6:17. Po przerwie gra wyglądała podobnie, gdynianki cały czas kontrolowały grę.

Sytuacja wyrównała się, gdy trener gości przy stanie 25:8 dał pograć zawodniczkom rezerw. Dopiero wtedy szczeciniankom udało się zdobyć kilka bramek.