Jesteśmy potęgą

Znakomicie zaprezentowali się pływacy MKP Szczecin na odbywającej się w Gorzowie Grand Prix Polski.

Pierwszego dnia zmagań Katarzyna Baranowska tryumfowała w trzech konkurencjach, na 200 i 400 metrów stylem zmiennym i na 800 metrów stylem dowolnym. Wyścig na 800 metrów stylem dowolnym wygrał Przemysław Stańczyk (na zdjęciu), a drugi był Mateusz Sawrymowicz.

W drugim dniu zawodów wyścig na 400 metrów stylem dowolnym wygrał Stańczyk, a drugi był Sawrymowicz. Na tym samym dystansie wśród pań druga była Baranowska, która uległa tylko Otylii Jędrzejczak. W ogólnej klasyfikacji wśród panów wygrał Przemysław Stańczyk, drugi był jego klubowy kolega Mateusz Sawrymowicz. Wśród pań Katarzyna Baranowska zajęła drugie miejsce, pierwsza była Jędrzejczak.