IV Dziecięcy Turniej na Rowerkach za nami. To była świetna zabawa! [film, zdjęcia]

Za nami IV Dziecięcy Turniej na Rowerkach. Wszyscy bawili się ...
Za nami IV Dziecięcy Turniej na Rowerkach. Wszyscy bawili się ... Sebastian Wołosz
Za nami IV Dziecięcy Turniej na Rowerkach w Szczecinie. Wszyscy bawili się znakomicie, nie brakowało emocji i uśmiechów na twarzach dzieci.

Najmłodsi rowerzyści startowali w kategoriach od 3 do 8 lat. Najpierw dziewczynki, a potem chłopcy. Wszyscy startowali trójkami.

Co prawda wszyscy w tym turnieju są zwycięzcami i wszyscy dostali nagrody, ale emocji podczas wyścigów nie brakowało.

4-letnia Alicja Zajączkowska po przyjeździe na start dopytywała się czy na pewno wygrała.

- Cieszę się, że wygrałam, bo lubię jeździć na rowerze – mówi Alicja. – Najczęściej jeżdżę z moim bratem Szymonem.

Antonia Szczerbic też była pierwsza w swojej trójce.

- Dopiero się uczę, najczęściej jeżdżę z tatą – mówi.

- Jeździmy całą rodziną, najczęściej po szczecińskich parkach – dodaje tata Mariusz. – Rower to mój ulubiony środek transportu. Wożę nim Antonię do przedszkola bardzo często.

W zależności od roku urodzenia, uczestnicy pokonywali trasę o długości od 40 do 100 metrów.

Na koniec każdy maluch stanął na podium i otrzymał niespodziankę oraz pamiątkowy dyplom.