Inwestycje mieszkaniowe

Materiał informacyjny - Szczecińscy Deweloperzy

Golisza 6

„Golisza 6” to nowe osiedle, które stanie się przykładem idealnej harmonii między architekturą, zielenią i codziennymi potrzebami mieszkańców. To przestrzeń, strefa rekreacji, parkingi, i oczywiście atrakcyjne mieszkania, a wszystko w lokalizacji, w której to, co najważniejsze, jest w zasięgu krótkiego spaceru. Termin realizacji inwestycji to 2023 rok.

Osiedle zaprojektowane zostało w dzielnicy Żelechowa. Docelowo składać się będzie z pięciu sześciokondygnacyjnych budynków z jedną kondygnacją podziemną. Znajdą się w nich 203 mieszkania dwu, trzy i czteropokojowe o powierzchni użytkowej od 32 do 67 metrów kwadratowych. Wszystkie posiadać będą przestronne balkony. Z tych na piętrach otwierać się będzie widok na sięgające po horyzont jezioro Dąbie i sylwetki jednego z symboli Szczecina - stoczniowych dźwigów.

Wspólny teren zostanie atrakcyjnie zagospodarowany. W strefie rekreacji mieszkańcy otrzymają plac zabaw dla dzieci, strefę sportową z dwoma stołami do ping-ponga oraz stołem do gry w piłkarzyki. Będą też ławki do wypoczynku oraz doskonale wkomponowana w całość zróżnicowana i bogata zieleń.

Swobodny dostęp i wygodę - niezależnie od kondygnacji - zapewnią dostosowane do osób niepełnosprawnych windy. Mieszkańcy dostaną się nimi także do podziemnych kondygnacji, w których znajdzie się miejsce dla 184 samochodów. Tak też ulokowane zostaną piwniczne pomieszczenia gospodarcze. Dodatkowe 29 miejsc parkingowych, w tym te dla osób niepełnosprawnych, znajdzie się na powierzchni. Patrząc na projekt całego osiedla warto zwrócić uwagę na przestrzeń między budynkami. Dziedziniec będzie miał w najszerszym miejscu 60 metrów szerokości, a w najwęższym 40 m. Tak obszerna przestrzeń publiczna i odległości między budynkami to jeden z niewielu przykładów nowych osiedli w Szczecinie, na których dba się o komfort mieszkańców także poza obrębem ich budynków.

https://www.makdom.pl/mieszkania-szczecin,205

Tu podaj tekst alternatywny

Modehpolmo Akacjowa

Planowana inwestycja powstanie w zachodniej części miasta, w sąsiedztwie osiedla mieszkaniowego (budownictwo wielorodzinne), w niedalekiej odległości od rzeki Iny.

Planowany jest budynek mieszkalny wielorodzinny dwuklatkowy, składający się z segmentu A i segmentu B. Segment A posiada jedną kondygnację podziemną i pięć kondygnacji nadziemnych, natomiast segment B posiada jedną kondygnację podziemną i cztery kondygnacje nadziemne. Na każdej kondygnacji znajdują się komórki lokatorskie. Wszystkie mieszkania posiadają dogodne usytuowanie względem stron świata. Część mieszkań na parterze posiada ogródki do wyłącznego korzystania, a pozostałe mieszkania balkony.

Zaprojektowane mieszkania posiadają powierzchnie od 43 m² do 113 m², wszystkie charakteryzują się funkcjonalnym rozkładem.

Adres: Goleniów, ul. Akacjowa
https://modehpolmo.pl/akacjowa-goleniow

Tu podaj tekst alternatywny
Tu podaj tekst alternatywny

Victoria Apartments

Victoria Apartments to pierwsza szczecińska inwestycja PCG - ogólnopolskiego dewelopera, który specjalizuje się w realizacji projektów mieszkaniowych w południowej i zachodniej Polsce. W zlokalizowanym nad brzegiem Jeziora Dąbie kameralnym osiedlu swoje miejsce odnajdą nie tylko miłośnicy odpoczynku blisko natury - inwestycja jest położona w bezpośrednim sąsiedztwie infrastruktury umożliwiającej wszelkie aktywności sportowe na świeżym powietrzu. Amatorzy żeglarstwa znajdą tu marinę, z której drogą wodną można dotrzeć do centrum Szczecina, fanom kolarstwa czy biegów przypadną do gustu kilometry ścieżek w sąsiadującej z Victorią bukowej puszczy czy wzdłuż brzegów Dąbia. Osiedle jest dogodnie skomunikowane z centrum Szczecina, a inwestycje zaplanowane w jego sąsiedztwie zapewnią dostęp do wszelkiej niezbędnej infrastruktury: szkół, przedszkoli, węzłów przesiadkowych.

Na inwestycję składa się łącznie 85 apartamentów o zróżnicowanym metrażu (w przedziale 40 - 70 metrów kwadratowych), zlokalizowanych w kilkukondygnacyjnych skąpanych w zieleni budynkach. Teren Victoria Apartments został starannie zaprojektowany, tak, by zarówno mieszkańcom, jak i gościom osiedla zapewnić maksimum komfortu. O wyjątkową architekturę budynków, pełną przeszkleń i odniesień do otaczającej natury, zadbali projektanci z pracowni Mellon Architekci. Wszystkie mieszkania w inwestycji posiadają panoramiczne okna oraz przestronne tarasy i balkony. Victoria Apartments to komfortowe osiedle, w którym nie ma miejsca na kompromisy. Inwestor dba o realizację według najwyższych standardów, także z opcją wykończenia mieszkań „pod klucz”, a każdy z lokali wyposaża w system smart, dla inteligentnego zarządzania mieszkaniem, wygody, bezpieczeństwa i oszczędności energii.

Dla PCG obecność w Szczecinie to coś więcej niż realizacja pierwszej inwestycji. Deweloper angażuje się w życie lokalnej społeczności i wspiera szereg inicjatyw - zwłaszcza takich, dzięki którym udaje się przekonać coraz więcej osób do spędzania wolnego czasu w aktywny sposób. Jeszcze przed ukończeniem pierwszego etapu Victoria Apartments, inwestor zaistniał jako partner wydarzeń żeglarskich organizowanych przez Centrum Żeglarskie i wspiera związaną z tymi sportami infrastrukturę i najmłodszych żeglarzy, którzy otrzymają wsparcie w rozwoju swoich talentów. Wprowadził też unikalną ofertę promocyjną – każdy, kto kupi mieszkanie w Victorii Apartments otrzyma voucher na kurs żeglarski.

Tu podaj tekst alternatywny
Tu podaj tekst alternatywny

Inwestycja Emilii Plater 7

Inwestycja „Emilii Plater 7” położona jest w Śródmieściu, na terenie osiedla Drzetowo-Grabowo – ul. Emilii Plater 7.

Doskonała lokalizacja jest bez wątpienia jednym z największym atutów „Emilii Plater 7”. Najbliższe otoczenie zapewnia mieszkańcom atmosferę wolną od ruchu ulicznego czy nadmiernego hałasu. Jednocześnie jednak położenie osiedla gwarantuje, że nawet bez posiadania własnego samochodu można pieszo, w przeciągu kilkunastu minut dotrzeć do ścisłego centrum usługowego Szczecina.

Projektowany budynek, nawiązuje do typu zabudowy kamienic XIX-wiecznych, a jednocześnie stanowi współczesną propozycję zabudowy wielorodzinnej inspirowanej formami obiektów modernistycznych.

Budynek Inwestycji „Emilii Plater 7” liczyć będzie od sześciu do dziesięciu pięter. Ostanie piętro zostało przeznaczone na mieszkania typu apartament. Podziemia skrywać mają miejsca garażowe, z których część będzie miała przynależną komórkę lokatorską. Budynki będą wyposażone w nowoczesne windy, dostarczone przez jednego ze światowych liderów w produkcji tych urządzeń.

Mieszkania w Inwestycji „Emilii Plater 7” są także doskonałym rozwiązaniem inwestycyjnym – po zakupie można je przeznaczyć pod wynajem. Mogą być też traktowane jako lokum na określony czas zamieszkiwania, z opcją zamiany w przyszłości na większe mieszkanie.

ATUTY INWESTYCJI EMILII PLATER 7

 • Nowoczesna modernistyczna architektura
 • Projekt autorstwa pracowni Mellon Architekci
 • 424 mieszkania o wielkości od 27 m² do 95 m²
 • Kaskadowa forma budynku od 6 do 10 pięter
 • Cichobieżne windy w każdej klatce schodowej
 • Miejsca parkingowe w podziemnych garażach
 • Indywidualne komórki lokatorskie w podziemnym garażu
 • Balkony, loggie i tarasy
 • Tarasy na ostatnich kondygnacjach z widokiem na panoramę Szczecina
 • Funkcjonalny układ przestrzenny mieszkań
 • Stolarka okienna i balkonowa zgodna na najnowszymi normami cieplnymi
 • Instalacja multimedialna
 • Inwestycja przyjazna osobom niepełnosprawnym
 • Plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców
 • Wewnętrzny rekreacyjny dziedziniec z ciągami spacerowymi
 • Miejsce rekreacyjne w formie terenów zielonych

www.ep7.pl
Tel. 801 110 111, email: [email protected]
Biuro sprzedaży ul. Emilii Plater 7 (dojazd od ul. Miedzianej)

Tu podaj tekst alternatywny

Dodaj ogłoszenie