Alicja_MR
Alicja_MR
Od rana przy hali Arena odbywał się turniej koszykówki ulicznej, ...
Od rana przy hali Arena odbywał się turniej koszykówki ulicznej, ... Alicja_MR
Od rana przy hali Arena odbywał się turniej koszykówki ulicznej, tzw. streetball. Podczas jego trwania szczecińscy raperzy kręcili teledysk do utworu "Wilki Morskie" o naszej drużynie koszykarskiej w ekstraklasie.

Turniej Streetball'u  poprzedzał oficjalną prezentację kadry Wilków Morskich.

W jego organizowane były m.in. konkursy rzutów za trzy punkty oraz rzutów wolnych.

Organizatorzy stworzyli również koszykarski kącik dla dzieci.

5. Memoriał Romana Wysockiego traktowany jest, jako nieoficjalne mistrzostwa zachodniopomorskiego. Najwięcej zwycięstw w historii turnieju ma Kotwica Kołobrzeg.

Pierwsza połowa spotkania była stosunkowo wyrównana, Spójnia nieźle grała w obronie, a żaden z zespołów nie potrafił wykreować znaczącej przewagi punktowej.

Wszystko zmieniło się w dwóch ostatnich kwartach. Wilki zaczęły seryjnie trafiać rzuty z dystansu i łatwo odskoczyły swoim rywalom.

W ekipie ze Szczecina wyróżniali się Trevor Releford, który świetnie wchodził z piłką pod kosz (17 pkt. 5 as.) oraz Marcin Sroka (17 pkt. 6 zb.).

We wcześniejszym meczu AZS Koszalin Spółka Akcyjna pokonał SKS Sportowa SA Polpharma Starogard Gdański 76-69.