Gładka porażka Morza Bałtyk

Paweł Majchrzak
Siatkarze Morza Bałtyk zaprezentowali się wczoraj po raz pierwszy w sezonie przed własną publicznością. Gospodarze gładko ulegli AZS UAM Poznań 0:3.

Akademicy, jeden z głównych pretendentów do awansu na zaplecze ekstraklasy nie pozostawili złudzeń, która z ekip jest tego dnia lepsza i zasłużenie wygrali 3:0. W drugim secie siatkarze Morza Bałtyk zostali wręcz rozgromieni, zdobywając ledwie 13 "oczek". Jedynie w trzecim secie gospodarze nawiązali wyrównaną walkę z AZS-em, jednak po zaciętej końcówce to goście wygrali tę partię 27:25.

Morze Bałtyk Szczecin – AZS UAM Poznań 0:3 (-19, -13, -25)