GKS Bełchatów - Pogoń Szczecin 1:0

GKS Bełchatów - Pogoń Szczecin 1:0 Archiwum
Pogoń Szczecin przegrała z GKS Bełchatów 0:1. Gospodarze strzelili bramkę w pierwszych minutach meczu, Portowcy nie zdołali odrobić i nie potrafili odrobić starty do końca spotkania.

GKS Bełchatów - Pogoń Szczecin 1:0 (1:0)

Bramka: Komołow (2)

Pogoń: Janukiewicz –  Rudol, 44. Hernani (Matras 65), Golla,  Matynia (Nunes 60),  Frączczak ( Murayama 28), Murawski, Rogalski,  Małecki, Zwoliński,  Robak.

Już w drugiej minucie goście wyszli na prowadzenie. Po dobrym dośrodkowaniu z lewej strony piłkę do siatki skierował Paweł Komołow.

Portowcy próbowali narzucić swój styl gry i odrobić starty, jednak brakowało dokładności. Aktywny z lewej strony był Patryk Małecki. Skrzydłowy potrafił wygrywać jeden na jeden, jednak dośrodkowywał już niedokładnie.

W drugiej odsłonie Pogoń kompletnie zepchnęła rywali do defensywy. Szczecinianie próbowali ataku pozycyjnego, jednak żaden z pomocników nie umiał dograć kluczowego, prostopadłego podania.

W 84. minucie czerwoną kartką ukarany został Bartosz Ślusarski. Pogoń z przewagą jednego zawodnika przycisnęła jeszcze mocniej, ale nie udało się umieścić piłce w siatce.