GALAXY kocha zwierzaki. Targi PupiLove już w ten weekend!

Materiał informacyjny GALAXY
W niedzielę, 4 lipca w Galaxy odbędzie się wydarzenie, które z pewnością ucieszy wszystkich miłośników psów i kotów. Na targach PUPILOVE będzie można nabyć oryginalne akcesoria dla pupili oraz skorzystać z wiedzy ekspertów. To jednak nie jedyny pro-zwierzęcy akcent w szczecińskim centrum. W trosce o dobro i bezpieczeństwo czworonogów Galaxy promuje akcję ZWIERZAKOLUBNI, w ramach której czworonogi w asyście właścicieli mogą swobodnie poruszać się po obiekcie.

TO NIE SĄ ZWYKŁE TARGI. TO PUPILOVE

„Gdzie kupiłeś tę smycz?” „Fantastyczne posłanko!” Na właścicieli i ich pupili, którzy lubią oryginalne akcesoria, czekać będą stoiska z unikatowymi akcesoriami. Wystawcy zaprezentują swoje wyjątkowe wyroby, często ręcznie wytwarzane, cechujące się najwyższą jakością. Co więcej, sprzedawcy chętnie doradzą i pomogą profesjonalnie dobrać odpowiednie akcesoria. Na targach będzie można znaleźć wyjątkowe smycze, szelki, obroże, maty samochodowe, posłania, ubranka, kocyki, bandanki, zabawki, smakołyki, czy kosmetyki. Stoiska targowe znajdą się na poziomie 0 przy fontannie w godzinach od 11:00 do 17:00. Wstęp dla zwiedzających jest bezpłatny, a towarzystwo czworonogów wskazane!

ZWIERZAKI ZAWSZE MILE WIDZIANE

Ja byłam z pieskiem czy bez pieska? Parafrazując słynny cytat firmowy, odpowiadamy: w Galaxy zawsze z pieskiem! Właściciele czworonogów mogą bowiem bez problemu wybrać się na zakupy w towarzystwie pupila. Informują o tym m.in. zamieszczone na terenie centrum handlowego specjalne naklejki z infografiką łapki oraz hasłem ,,Zwierzaki mile widziane”. Tak oznaczone zostały również lokale, które wyraziły zgodę na wizyty z pupilem. Co ważne, zwierzęta powinny być cały czas pod opieką właścicieli. Psy należy zaopatrzyć w smycz i kaganiec oraz trzymać w bezpiecznej odległości od innych osób, a małe zwierzęta nosić w specjalnym pojemniku, torbie lub transporterze.

ZAWSZE NA TROPIE

- Galaxy to centrum przyjazne zwierzętom. Przy wejściach znajdują się miski z wodą, organizujemy szereg wydarzeń dedykowanych, zachęcamy do odwiedzania centrum w towarzystwie czworonogów. Pragniemy też zwrócić uwagę na zagrożenia płynące z pozostawiania zwierząt przed sklepem. W takiej sytuacji pies znajduje się w nieznanym miejscu, w którym mijają go obce osoby, nie ma też poczucia czasu. Wszystko to powoduje niewyobrażalny stres. Rekomendujemy, aby nasi klienci swobodnie odwiedzali Galaxy w towarzystwie pupili by mieć kontrolę nad tym, gdzie znajduje się zwierze i co się z nim dzieje – mówi Joanna Grabowska-Dybowska, marketing manager Galaxy Centrum.

Kontynuującą akcji jest podjęcie współpracy z PETGRAM, czyli innowacyjną aplikacją dedykowaną zwierzakom, która umożliwia ich szybką lokalizację.

- Rzeczywistość jest taka, że zwierzęta często się gubią. Niestety blisko 90% z nich nigdy nie wraca do domu po zaginięciu. Korzystając ze specjalnej obroży GPS czy zabierając zwierzaka na zakupy, możemy temu zapobiec. – dodaje Joanna Dybowska-Grabowska.

Podczas wakacji klienci GALAXY będą mogli zdobyć te unikatowe urządzenia. Wystarczy bacznie obserwować profil centrum handlowego na facebooku i brać udział w konkursach.

Lato zapowiada się bezpiecznie i „haufastycznie”.

Materiał oryginalny: GALAXY kocha zwierzaki. Targi PupiLove już w ten weekend! - Głos Szczeciński

Dodaj ogłoszenie