Flota remisuje w Poznaniu

Paweł Majchrzak
materiały promocyjne
W 6. kolejce I ligi piłkarze Floty Świnoujście zremisowali na wyjeździe z Wartą Poznań 2:2.

Na Bułgarskiej nie zabrakło emocji. Warta szybko wyszła na prowadzenie i wygrywała nawet 2:0. Dobrę formę potwierdził Piotr Reiss strzelając gola w 15. minucie. Ale goście mieli w swoim składzie Radosława Pruchnika. Ten najpierw strzelił kontaktową bramkę przed przerwą, by kilka minut po rozpoczęciu drugiej części gry wyrównać. Poznaniacy mieli olbrzymią szansę na 3 punkty, ale w 70. minucie po faulu na Zbigniewie Zakrzewski, rzutu karnego nie wykorzystał Tomasz Magdziarz.

Warta Poznań - Flota Świnoujście 2:2 (2:1).