Podopieczni Arka Augustyniaka tylko w pierwszej części meczu byli równorzędnym rywalem dla gości. Początek był wręcz wymarzony. Energia prowadziła 3:0, a mogła prowadzić jeszcze wyższej. Niestety, z czasem zaczęła szwankować skuteczność w ataku.
Goście odrobili straty i już w końcówce pierwszej części zaczęli "grać swoje". Na przerwę schodzili mając trzybramkową przewagę.
Druga część meczu to już zdecydowana przewaga gości, którzy narzucili Energii swój styl gry i od początku zaczęli zwiększać prowadzenie.
Ostatecznie Jurand wygrał 31:25, będąc w przekroju całego spotkania zespołem zdecydowanie lepszym.
Kolejka 4
KS Vetrex Sokół Kościerzyna - KS AZS AWF Gorzów Wlkp. 22:22 [14:9]
KS AZS AWF Warszawa - WKS Grunwald-Allegro Poznań 29:33 [12:11]
KS Energetyk Gryfino - MKS Jurand Ciechanów 25:31 [10:13]
NLO SMS ZPRP Gdańsk - AZS UW Warszawa 41:31 [18:12]
AZS KŚ Stelmet UZ Zielona Góra - KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 26:23 [13:11]
Wisła II Płock S.A. - KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg 41:37 [19:13]
Tabela wyników rundy zasadniczej
sezon 2009-2010
me | zw | re | po | st | sr | pkt | str | ||
1. | KS AZS AWF Gorzów Wlkp. | 4 | 3 | 1 | 0 | 143 | 105 | 7 | 1 |
2. | KS Wójcik Meble-Techtrans Elbląg | 4 | 3 | 0 | 1 | 128 | 114 | 6 | 2 |
3. | KS Vetrex Sokół Kościerzyna | 4 | 2 | 2 | 0 | 101 | 93 | 6 | 2 |
4. | MKS Jurand Ciechanów | 4 | 3 | 0 | 1 | 122 | 101 | 6 | 2 |
5. | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | 4 | 2 | 0 | 2 | 120 | 108 | 4 | 4 |
6. | AZS KŚ Stelmet UZ Zielona Góra | 4 | 2 | 0 | 2 | 108 | 115 | 4 | 4 |
7. | Wisła II Płock S.A. | 4 | 2 | 0 | 2 | 127 | 136 | 4 | 4 |
8. | NLO SMS ZPRP Gdańsk | 4 | 2 | 0 | 2 | 130 | 130 | 4 | 4 |
9. | KS AZS AWF Warszawa | 4 | 1 | 1 | 2 | 106 | 118 | 3 | 5 |
10. | KS Energetyk Gryfino | 4 | 1 | 0 | 3 | 104 | 116 | 2 | 6 |
11. | WKS Grunwald-Allegro Poznań | 4 | 1 | 0 | 3 | 115 | 131 | 2 | 6 |
12. | AZS UW Warszawa | 4 | 0 | 0 | 4 | 108 | 145 | 0 | 8 |
Pozostałe spotkania do rozegrania
Terminarz I Liga Mężczyzn gr. A
5. kolejka - 17/18.10.2009
KS AZS AWF Gorzów Wlkp. - KS Energetyk Gryfino
WKS Grunwald Poznań - KS Sokół Kościerzyna
KS Techtrans Elbląg - KS AZS AWF Warszawa
KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. - Wisła II Płock
KS AZS UW Warszawa - KS AZS UZ Zielona Góra
MKS Jurand Ciechanów - NLO SMS Gdańsk
6. kolejka - 24.10.2009
KS Energetyk Gryfino - NLO SMS Gdańsk (środa, 21.10)
KS AZS UZ Zielona Góra - MKS Jurand Ciechanów
Wisła II Płock - KS AZS UW Warszawa
KS AZS AWF Warszawa - KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
KS Sokół Kościerzyna - KS Techtrans Elbląg
KS AZS AWF Gorzów Wlkp. - WKS Grunwald Poznań
7. kolejka - 7/8.11.2009
WKS Grunwald Poznań - KS Energetyk Gryfino
KS Techtrans Elbląg - KS AZS AWF Gorzów Wlkp.
KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. - KS Sokół Kościerzyna
KS AZS UW Warszawa - KS AZS AWF Warszawa
MKS Jurand Ciechanów - Wisła II Płock
NLO SMS Gdańsk - KS AZS UZ Zielona Góra
8. kolejka - 14/15.11.2009
KS Energetyk Gryfino - KS AZS UZ Zielona Góra
Wisła II Płock - NLO SMS Gdańsk
KS AZS AWF Warszawa - MKS Jurand Ciechanów
KS Sokół Kościerzyna - KS AZS UW Warszawa
KS AZS AWF Gorzów Wlkp. - KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
WKS Grunwald Poznań - KS Techtrans Elbląg
9. kolejka - 21.11.2009
KS Techtrans Elbląg - KS Energetyk Gryfino
KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. - WKS Grunwald Poznań
KS AZS UW Warszawa - KS AZS AWF Gorzów Wlkp.
MKS Jurand Ciechanów - KS Sokół Kościerzyna
NLO SMS Gdańsk - KS AZS AWF Warszawa
KS AZS UZ Zielona Góra - Wisła II Płock
10. kolejka - 5/6.12.2009
KS Energetyk Gryfino - Wisła II Płock
KS AZS AWF Warszawa - KS AZS UZ Zielona Góra
KS Sokół Kościerzyna - NLO SMS Gdańsk
KS AZS AWF Gorzów Wlkp. - MKS Jurand Ciechanów
WKS Grunwald Poznań - KS AZS UW Warszawa
KS Techtrans Elbląg - KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
11. kolejka - 12/13.12.2009
KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. - KS Energetyk Gryfino
KS AZS UW Warszawa - KS Techtrans Elbląg
MKS Jurand Ciechanów - WKS Grunwald Poznań
NLO SMS Gdańsk - KS AZS AWF Gorzów Wlkp.
KS AZS UZ Zielona Góra - KS Sokół Kościerzyna
Wisła II Płock - KS AZS AWF Warszawa
12. kolejka - 16/17.01.2010
KS Energetyk Gryfino - KS AZS AWF Warszawa
Wisła II Płock - KS Sokół Kościerzyna
KS AZS UZ Zielona Góra - KS AZS AWF Gorzów Wlkp.
NLO SMS Gdańsk - WKS Grunwald Poznań
MKS Jurand Ciechanów - KS Techtrans Elbląg
KS AZS UW Warszawa - KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
13. kolejka - 23/24.01.2010
KS AZS UW Warszawa - KS Energetyk Gryfino
KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. - MKS Jurand Ciechanów
KS Techtrans Elbląg - NLO SMS Gdańsk
WKS Grunwald Poznań - KS AZS UZ Zielona Góra
KS AZS AWF Gorzów Wlkp. - Wisła II Płock
KS Sokół Kościerzyna - KS AZS AWF Warszawa
14. kolejka - 30/31.01.2010
KS Energetyk Gryfino - KS Sokół Kościerzyna
KS AZS AWF Warszawa - KS AZS AWF Gorzów Wlkp.
Wisła II Płock - WKS Grunwald Poznań
KS AZS UZ Zielona Góra - KS Techtrans Elbląg
NLO SMS Gdańsk - KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
MKS Jurand Ciechanów - KS AZS UW Warszawa
15. kolejka - 6/7.02.2010
MKS Jurand Ciechanów - KS Energetyk Gryfino
KS AZS UW Warszawa - NLO SMS Gdańsk
KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. - KS AZS UZ Zielona Góra
KS Techtrans Elbląg - Wisła II Płock
WKS Grunwald Poznań - KS AZS AWF Warszawa
KS AZS AWF Gorzów Wlkp. - KS Sokół Kościerzyna
16. kolejka - 20/21.02.2010
KS Energetyk Gryfino - KS AZS AWF Gorzów Wlkp.
KS Sokół Kościerzyna - WKS Grunwald Poznań
KS AZS AWF Warszawa - KS Techtrans Elbląg
Wisła II Płock - KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
KS AZS UZ Zielona Góra - KS AZS UW Warszawa
NLO SMS Gdańsk - MKS Jurand Ciechanów
17. kolejka - 6/7.03.2010
NLO SMS Gdańsk - KS Energetyk Gryfino
MKS Jurand Ciechanów - KS AZS UZ Zielona Góra
KS AZS UW Warszawa - Wisła II Płock
KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. - KS AZS AWF Warszawa
KS Techtrans Elbląg - KS Sokół Kościerzyna
WKS Grunwald Poznań - KS AZS AWF Gorzów Wlkp.
18. kolejka - 13/14.03.2010
KS Energetyk Gryfino - WKS Grunwald Poznań
KS AZS AWF Gorzów Wlkp. - KS Techtrans Elbląg
KS Sokół Kościerzyna - KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
KS AZS AWF Warszawa - KS AZS UW Warszawa
Wisła II Płock - MKS Jurand Ciechanów
KS AZS UZ Zielona Góra - NLO SMS Gdańsk
19. kolejka - 27/28.03.2010
KS AZS UZ Zielona Góra - KS Energetyk Gryfino
NLO SMS Gdańsk - Wisła II Płock
MKS Jurand Ciechanów - KS AZS AWF Warszawa
KS AZS UW Warszawa - KS Sokół Kościerzyna
KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. - KS AZS AWF Gorzów Wlkp.
KS Techtrans Elbląg - WKS Grunwald Poznań
20. kolejka - 10/11.04.2010
KS Energetyk Gryfino - KS Techtrans Elbląg
WKS Grunwald Poznań - KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
KS AZS AWF Gorzów Wlkp. - KS AZS UW Warszawa
KS Sokół Kościerzyna - MKS Jurand Ciechanów
KS AZS AWF Warszawa - NLO SMS Gdańsk
Wisła II Płock - KS AZS UZ Zielona Góra
21. kolejka - 24.04.2010
Wisła II Płock - KS Energetyk Gryfino
KS AZS UZ Zielona Góra - KS AZS AWF Warszawa
NLO SMS Gdańsk - KS Sokół Kościerzyna
MKS Jurand Ciechanów - KS AZS AWF Gorzów Wlkp.
KS AZS UW Warszawa - WKS Grunwald Poznań
KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. - KS Techtrans Elbląg
22. kolejka - 1.05.2010
KS Energetyk Gryfino - KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
KS Techtrans Elbląg - KS AZS UW Warszawa
WKS Grunwald Poznań - MKS Jurand Ciechanów
KS AZS AWF Gorzów Wlkp. - NLO SMS Gdańsk
KS Sokół Kościerzyna - KS AZS UZ Zielona Góra
KS AZS AWF Warszawa - Wisła II Płock
Pomeczowe wypowiedzi po meczu Włókniarz - Sparta
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?