Drawa – Pogoń 0:0. Nadal fatalnie pudłują!

GJ
GJ
Mimo wielu doskonałych sytuacji Pogoń nie potrafiła dziś pokonać bramkarza Drawy.

Pogoń w I połowie: Wójcik - Żaczek, Tychowski, Walburg, Skrzypek - Chi-Fon, Parzy, Norsesowicz, Kosakowski - Rydzak, Ropiejko

Pogoń w II połowie: Judkowiak - Zawadzki, Kamień, Dymek, Janiszewski - Skórski, Biliński, Niedźwiecki, Jarymowicz - Kowal, Przewoźniak

- To był mecz niewykorzystanych szans - powiedział po meczu Grzegorz Smolny, wiceprezes Pogoni Szczecin. - Po raz kolejny raziliśmy nieskutecznością. Gra wyglądała bardzo dobrze, ale brakowało tylko tego co w piłce nożnej jest najważniejsze - strzelonej bramki.

Mecz rozgrywano na boisku ze sztuczną nawierzchnią. W pierwszej połowie zdecydowaną przewagą mieli szczecinianie, ale zawodziła skuteczność. Świetnych okazji nie wykorzystali Rydzak i Chifon. Na drugą cześć meczu Mariusz Kuras wypuścił tradycyjnie zupełnie inną jedenastkę. Obraz gry się nie zmienił. Nadal przeważała Pogoń. Tym razem świetne okazje marnowali m.in. Skórski, Jarymowicz i Janiszewski.

Spotkanie uświetniło 62. rocznicę powstania MMS Drawa Drawsko Pomorskie.

A w sobotę Pogoń zagra w ramach Pucharu Polski ze Świtem Skolwin (V liga). W oficjalnym spotkaniu oba zespoły spotkają się po aż 30 latach. Początek w sobotę o godz. 12 na obiekcie w Skolwinie. Bilety kosztują 3 zł (panie i młodzież do lat 16 wstęp wolny).