Punkty dystrybucji ustalono w związku z toczącą się wojną w Ukrainie. Są zlokalizowane w szkołach, szpitalach, ośrodkach kultury, przychodniach, świetlicach, domach ludowych, czy remizach Ochotniczej Straży Pożarnej.
W razie wystąpienia zagrożenia promieniowaniem idącego od strony ukraińskiej, mieszkańcy zgłoszą się do tych punktów po tabletki.
Co da nam przyjęcie dawki jodku potasu? Przeczytaj:
Listę punktów we Wrocławiu udostępniamy poniżej oraz na zdjęciach w galerii.
AMA VITA - Ambulatoryjne Świadczenia Zdrowotne Poradnia pediatryczna POZ Canaletta 4, 51-650
BENAMED Sp. z o.o. Strachocińska 159, 51-523
Centrum Aktywności i Rozwoju Dzieci i Młodzieży Kowale, Kowalska 60, 51-424
Centrum Historii Zajezdnia, Grabiszyńska 184, 53-235
Centrum Kultury AGORA, Serbska 5a, 51-111
Centrum Kultury i Sportu Stabłowice, Stabłowicka 80, 54-062
Centrum Kultury Zamek, pl. Świętojański 1, 54-076
Centrum Zdrowia Ogrodowa, Eluarda 7, 54-019
Dom kultury na Ołtaszynie, Pszczelarska 7, 52-233
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych nr I, Swobodna 73, 50-089
Liceum Ogólnokształcące nr I Danuty Siedzikówny "Inki", Poniatowskiego 9, 50-326
Liceum Ogólnokształcące nr II , Parkowa 18-26, 51-616
Liceum Ogólnokształcące nr III Adama Mickiewicza, Składowa 5, 50-209
Liceum Ogólnokształcące nr IV Stefana Żeromskiego, Świstackiego 12-14, 50-430
Liceum Ogólnokształcące nr IX, ks. Piotra Skargi 31, 50-082
Liceum Ogólnokształcące nr V, Kuronia 14, 50-550
Liceum ogólnokształcące nr VI, Hutnicza 45, 54-139
Liceum Ogólnokształcące nr VII Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Krucza 49, 53-410
Liceum Ogólnokształcące nr VIII im. Bolesława Krzywoustego, Zaporoska 71, 53-415
Liceum Ogólnokształcące nr X im. Stefanii Sempołowskiej, Piesza 1, 51-109
Liceum Ogólnokształcące nr XI, Spółdzielcza 2a, 51-662
Liceum Ogólnokształcące nr XII Bolesława Chrobrego, pl. Orląt Lwowskich 2a, 53-065
Liceum Ogólnokształcące nr XIII, gen. Haukego-Bosaka 33-37, 50-447
Liceum Ogólnokształcące nr XIVim. Polonii Belgijskiej, al. Aleksandra Brücknera 10, 51-410
Liceum Ogólnokształcące nr XV , Wojrowicka 58, 54-436
Liceum Ogólnokształcące nr XVII Agnieszki Osieckiej, Tęczowa 60, 53-603
Liceum Ogólnokształcące nr XXIV z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego/Technikum nr 8 im. Mikołaja Kopernika, Drukarska 50, 53-312
Liceum Sztuk Plastycznych, Piotra Skargi 23, 50-082
COMPONENT {"params":{"id":"23967375"},"component":"single_article"}
Miejska Biblioteka Filia nr 14, Grapowa 1, 52-130
Miejska Biblioteka Filia nr 22, Chociebuska 8/10, 54-433
Miejska Biblioteka Filia nr 45, Traugutta 82, 50-425
Miejska Biblioteka Filia nr 8, Głogowska 9-11, 53-621
Miejska Biblioteka Filia nr 46, Tarnogórska 1, 52-021
Miejska Biblioteka Filia nr 54, Jesienna 22, 53-017
Miejska Biblioteka Filia nr 58 – Mediateka, pl. Teatralny 5, 50-001
Miejska Biblioteka Filia nr 6, Lwowska 21, 53-515
Miejska Biblioteka Filia nr 9, Wielkopolska 16, 54-027
Młodzieżowy Dom Kultury Fabryczna, Zemska 16a, 54-438
Młodzieżowy Dom Kultury Krzyki, Powstańców Śląskich 190, 53-139
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "BROCH-MED" s.c. Poradnia (Gabinet) Lekarza POZ, Węgierska 6, 52-114
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „AR-MED.” s.c. Poradnia (Gabinet) Lekarza Rodzinnego, Chińska 4, 52-118
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Krynica, Krynicka 20, 50-555
Ośrodek Profilaktyczno-Leczniczy Chorób Zakaźnych i Terapii Uzależnień, Wszystkich Świętych 2, 50-136
Ośrodek Profilaktyki i Lecznictwa Wojnów Sp. z o.o., Strachocińska 84, 51-511
Piast- Ośrodek działań społeczno -kulturalnych, Rękodzielnicza 1, 54-135
Praktyka Grupowa Lekarzy Rodzinnych "MED-OPOR" s.c. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Śniegockiego 15, 52-414
Praktyka Lekarza Rodzinnego Hanna Chełmońska, Czekoladowa 49, 52-336
Promyk. Klub Osiedlowy, Ścinawska 20, 53-641
Przychodnia dla rodziny Poradnia (Gabinet) POZ Kamiennogórska 10, 54-034
Przychodnia Gaj, Krynicka 51, 50-555
Przychodnia na Biskupinie, Olszewskiego 21, 51-642
Przychodnia Provita, Bierutowska 63, 51-317
Przychodnia Stare Miasto, pl. Dominikański 6, 50-159
Rada Osiedla Gaj, Krynicka 80, 50-555
Rada Osiedla Gądów-Popowice Płd. Lotnicza 22, 54-155
Rada Osiedla Grabiszyn – Grabiszynek, Blacharska 12/1, 53-206
Rada Osiedla Karłowice-Różanka, Bałtycka 8, 51-109
Rada Osiedla Klecina, Czekoladowa 53, 52-326
Rada Osiedla Kowale, Czajcza 2, 51-427
Rada Osiedla Krzyki – Partynice, Wiosenna 14, 53-017
Rada Osiedla Ksieże, Rybnicka 39, 52-016
Rada Osiedla Leśnica, M. Płońskiego 13, 54-002
Rada Osiedla Muchobór Mały, Szkocka 99c, 54-402
Rada Osiedla Oporów, Wiejska 2/4, 52-411
Rada Osiedla Strachocin Swojczyce Wojnów, Swojczycka 118, 51-501
Rada Osiedla Biskupin - Sępolno- Dąbie – Bartoszowice, Pautscha 4, 51-651
Rada Osiedla Osobowice - Rędzin (Miejska Biblioteka Filia nr 63), pl. Wyzwolenia 4 , 51-005
Rada Osiedla Pawłowice, Pawłowicka 78, 51-250 Wrocław
Rada Osiedla Żerniki, Żernicka 219, 54-510
COMPONENT {"params":{"id":"23971287"},"component":"single_article"}
Sportowa Szkoła Podstawowa nr 46 Polskich Olimpijczyków, Ścinawska 21, 53-628
Sportowa Szkoła Podstawowa nr 72 Władka Zarembowicza, Trwała 17-19, 53-335
Szermiercza Sportowa Szkoła Podstawowa nr 85 Prof. Mariana Suskiego, gen. Traugutta 37, 50-416
Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 103/Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi nr XXX/Technikum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi Nowodworska 70-82, 54-438
Szkoła Podstawowa nr 1 Marii Dąbrowskiej, Nowowiejska 78, 50-315
Szkoła Podstawowa nr 10 Bolesława Krzywoustego, Inflancka 13, 51-354
Szkoła Podstawowa nr 107 Piotra Włostowica, Prusa 64, 50-318
Szkoła Podstawowa nr 108 Juliana Tuwima, Bolesława Chrobrego 3, 50-254
Szkoła Podstawowa nr 109 Edwarda Dembowskiego, Inżynierska 54, 53-230
Szkoła Podstawowa nr 113, Zemska 16c, 54-438
Szkoła Podstawowa nr 118 Płk Pilota Bolesława Orlińskiego, bulw. Ikara 19, 54-130
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Marii Curie-Skłodowskiej, Janiszewskiego 14, 50-372
Szkoła Podstawowa nr 14, Zachodnia 2, 53-644
Szkoła Podstawowa nr 15 Księżnej Jadwigi Śląskiej, Solskiego 13, 52-401
Szkoła Podstawowa nr 16, Wietrzna 50, 53-024
Szkoła Podstawowa nr 17 Prof. Stanisława Kulczyńskiego, Wieczysta 105, 50-550
Szkoła Podstawowa nr 18, Poznańska 26, 53-630
Szkoła Podstawowa nr 19, Koszykarska 2-4, 54-134
Szkoła Podstawowa nr 2 Henryka Sucharskiego, Komuny Paryskiej 36-38, 50-451
Szkoła Podstawowa nr 20 Orła Białego, Kamieńskiego 24, 51-124
Szkoła Podstawowa nr 23 Generała Stefana "Grota" Roweckiego, Przystankowa 32, 52-231
Szkoła Podstawowa nr 26 Piastów Śląskich, Suwalska 5, 54-104
Szkoła Podstawowa nr 28 , Grecka 59, 54-406
Szkoła Podstawowa nr 29 im. Konstytucji 3 Maja, ks.Wincentego Kraińskiego 1, 50-153
Szkoła Podstawowa nr 3 Mariusza Zaruskiego, Bobrza 27, 54-220
Szkoła Podstawowa nr 30, Zaporoska 28, 53-523
Szkoła Podstawowa nr 33, Kolista 17, 54-152
Szkoła Podstawowa nr 36, Chopina 9b, 51-609
Szkoła Podstawowa nr 38, Horbaczewskiego 61, 54-130
Szkoła Podstawowa nr 4, Powstańców Śląskich 210-218, 52-214
Szkoła Podstawowa nr 40 Bolesława Iwaszkiewicza, Sołtysowicka 34, 51-168
Szkoła Podstawowa nr 42, Wałbrzyska 50, 52-314
Szkoła Podstawowa nr 43 z Oddziałami Integracyjnymi Jana Kaczmarka, Grochowa 36-38, 53-424
Szkoła Podstawowa nr 44 im. Jana III Sobieskiego, Wilanowska 31, 51-206
Szkoła Podstawowa nr 45, Krajewskiego 1, 51-690
Szkoła Podstawowa nr 47, Januszowicka 35-37, 53-135
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Hugona Dionizego Steinhausa, Jelenia 7, 54-242
Szkoła Podstawowa nr 50, Czeska 38, 51-112
Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II, Krępicka 50, 54-018
Szkoła Podstawowa nr 58 Wandy Rutkiewicz, Składowa 2-4, 50-209
Szkoła Podstawowa nr 6, Gorlicka 25
Szkoła Podstawowa nr 61 im. Janusza Korczaka, Skarbowców 8, 53-025
Szkoła Podstawowa nr 63 im. Anny Jasińskiej, Mennicza 21-23, 50-057
Szkoła Podstawowa nr 64 , Wojszycka 1, 53-006
Szkoła Podstawowa nr 65 Profesor Marii Zduniak, Kłodnicka 36, 54-218
Szkoła Podstawowa nr 67 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, pl. Muzealny 20, 50-035
Szkoła Podstawowa nr 68 im. II Tysiąclecia Wrocławia, Szczęśliwa 28, 53-446
Szkoła Podstawowa nr 7, al. Brücknera 12, 51-410
Szkoła Podstawowa nr 71, Podwale 57, 50-039
Szkoła Podstawowa nr 73 Generała Władysława Andersa, Gliniana 30, 50-525
Szkoła Podstawowa nr 74 im. Prymasa Tysiąclecia, Kleczkowska 2, 50-227
Szkoła Podstawowa nr 77, św. Jerzego 4, 50-518
Szkoła Podstawowa nr 78 Mikołaja Kopernika, Jedności Narodowej 195, 50-303
Szkoła Podstawowa nr 80 im. Tysiąclecia Wrocławia, Polna 4, 52-120
Szkoła Podstawowa nr 81, Jastrzębia 26, 53-148
Szkoła Podstawowa nr 82 im. Budowniczych Wrocławia, Blacharska 13, 53-206
Szkoła Podstawowa nr 83 Jana Kasprowicza, al. Boya-Żeleńskiego 32, 51-160
Szkoła Podstawowa nr 84 im. Ruchu Obrońców Pokoju, Łukasza Górnickiego 20,50-337
Szkoła Podstawowa nr 8im. Józefa Piłsudskiego, Kowalska 105, 51-424
Szkoła Podstawowa nr 90, Orzechowa 62, 50-540
Szkoła Podstawowa nr 93 Tradycji Orła Białego, Niemcewicza 29-31,50-238
Szkoła Podstawowa nr 95, Starogajowa 66-68, 54-047
Szkoła Podstawowa nr 96 Leonida Teligi, Krakowska 2, 50-425
Szkoła Podstawowa nr 97 Jana Brzechwy, Prosta 16, 53-509
Szkoła Podstawowa nr 98 im. Piastów Wrocławskich, Sycowska 22a, 51-319
Szkoła Podstawowa nr 99 im. Tadeusza Kościuszki, Głubczycka 3, 52-026
Szkoła Podstawowa nr 9im. Wincentego Pola, Nyska 66, 50-505
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 104, Kamienna 99-101, 50-547
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 87, Parkowa 27, 51-616
COMPONENT {"params":{"id":"23970383"},"component":"single_article"}
Technikum nr 1 Kemala Mustafy Atatürka, Słubicka 29-33, 53-615
Technikum nr 10, Braniborska 57, 53-680
Technikum nr 12,Dawida 9-11, 50-527
Technikum nr 13, Worcella 3, 50-448
Technikum nr 15 Marii Skłodowskiej-Curie, Skwierzyńska 1-7, 53-521
Technikum nr 16/Szkoła Policealna nr 17, Szkocka 64, 54-402
Technikum nr 18, Ślężna 2-24, 53-302
Technikum nr 19/Liceum Ogólnokształcące nr XVI, Reja 3, 50-354
Technikum nr 2, Borowska 105, 50-551
Technikum nr 5 Jana Kilińskiego, Dawida 5, 50-527
Technikum nr 6, Kiełczowska 43, 51-315
Technikum nr 7 Polskich Zwycięzców Enigmy, gen. Haukego-Bosaka 21
Technikum nr 9, Kamienna 86, 50-547
Urząd Miejski Wrocławia, Hubska 8-16, 50-502
Urząd Miejski Wrocławia, Bernardyńska 5, 50-438
Urząd Miejski Wrocławia, Komuny Paryskiej 39-41, 50-451
Urząd Miejski Wrocławia, pl. Nowy Targ 1-8, 50 - 141
Urząd Miejski Wrocławia, Bogusławskiego 8,10, 50-031
Urząd Miejski Wrocławia, Zapolska 4, 50-031
Urząd Miejski Wrocławia, Sukiennice 10, 50-107
Urząd Miejski Wrocławia, Kuźnicza 43-45, 50-138
Urząd Miejski Wrocławia, Włodkowica 20, 50-072
Urząd Miejski Wrocławia, al. Kromera 44, 51-163
Urząd Miejski Wrocławia, Strzegomska 148, 54-429
Wrocławski Klub Formaty, Samborska 3-5, 54-615
Wrocławskie Centrum Zdrowia, Stabłowicka 125, 54-062
Wrocławskie Centrum Zdrowia Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Poradnia (Gabinet) Lekarza POZ, Stalowa 50, 53-433
Wrocławskie Centrum Zdrowia Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Poradnia (Gabinet) Lekarza POZ, Dokerska 9, 54-142
Zakład Opieki Zdrowotnej Psie Pole Sp. z o.o., al. Brücknera 47, 51-411
Zakład Opieki Zdrowotnej Psie Pole Przychodnia Specjalistyczna nr 2, Potockiego 2, 51-153
Zespół Szkolno –Przedszkolny nr 10, Rumiankowa 34, 54-512
Zespół Szkolno –Przedszkolny nr 11, Strachocińska 155-157, 51-518
Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 14, Częstochowska 42, 54-031
Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 15, Stanisławowska 38-44, 54-611
Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 20, Karpnicka 2, 54-061
Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 21, Kłodzka 40, 50-536
Zespół Szkolno –Przedszkolny nr 22, Edwarda Dembowskiego 39, 51-670
Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 23, Przedwiośnie 47, 51-211
Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 24, Stefanii Sempołowskiej 54, 51-661
Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 5, Osobowicka 127, 51-004
Zespół Szkół Budowlanych, Grabiszyńska 236, 53-235
Zespół Szkół nr 18, Młodych Techników 58, 53-645
Zespół Szkół nr 21, Piotra Ignuta 28, 54-151
Komary - co je wabi a co odstrasza?
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?